Yakışıklı oyuncu dizi başlamadan ayrıldı! Hadise'nin yeni partneri belli oldu! Alacağınız tazminat…

Özel hayatı, yaptığı açıklamalar ve cesur sahne kostümleriyle sıklıkla gündeme gelen Hadise, bu kez oyunculuk dersleri almaya başladı. 8 bölümlük dizinin dijital platformda yayınlanması için anlaşmaya varan Hadise'nin partneri ise genç kuşağın karizmatik ve başarılı gençlerinden İlhan Şen olacak.

AYRILMADAN DİZİDEN AYRILDI

Ancak Hadise'nin partneri olacağı konuşulan yakışıklı oyuncunun projesini değiştirip aynı sıralarda gelen yabancı bir dijital projeyi kabul ettiği öğrenildi.

Önümüzdeki hafta sete çıkması beklenen dizide Seda Bakan'ın canlandırdığı Selma ile Hadise'nin canlandırdığı Ceren'in komik ve romantik hikayesi anlatılacak.

Serhat 2

Yönetmenliğini Şenol Sönmez'in üstleneceği dizinin ana karakterlerinden Mert'in rolü belli oldu. Başarılı oyuncu Serhat Teoman son olarak Ayça Ayşin Turan'la birlikte 'Aşk Nedeniyle' adlı filmde başrol oynadı.

Serhat

Senaryosunu Meryem Gültabak ve Cihan Çalışkantürk'ün yazdığı 8 bölümlük dizinin çekimleri İstanbul'da yapılacak. Şükrü Özyıldız dizide Seda Bakan'ın partnerini canlandıracak.

kaza 2

ALINACAK TAZMİNAT İSE…

Hadise dizi için 10 milyonla el sıkıştı. Şu sıralar oyunculuk dersleri alan Hadise'yi yakın arkadaşı Seda Bakan'ın ikna ettiği söyleniyor.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Projeden projeye koşuyor!  Yeni adres...Projeden projeye koşuyor! Yeni adres…
Minik bikinisiyle özgürce uzandı!  Icardi'nin yorumu önemli... Minik bikinisiyle özgürce uzandı! Icardi'nin yorumu önemli…
Aleyna'nın sorusu ortamı gerginleştirdi!  Yunus Emre, eşinin koluna vurarak uyardıAleyna'nın sorusu ortamı gerginleştirdi! Yunus Emre, eşinin koluna vurarak uyardı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir