Serkay Tütüncü, sevgilisi Zeynep Bastık'ı dinlemeye gitti! Önce başına bandana taktı, sonra övgülere doyamadı…

“Uslama Bu”, “Mod”, “Ara”, “Dargın”, “Her Yerde Sen” ve “Lan” gibi şarkılarla popüler olan Zeynep Bastık, son dönemde özel hayatıyla da gündemde.

Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü, Kenan Doğulu'nun doğum günü partisinde şaşkınlıkla görüntülendi ve ilişkileri sosyal medyada duyuruldu.

“NET BİR ŞEY YOK” DEDİLER

Ünlü çiftin öpüşme görüntüsünün sosyal medyada gündem olmasının ardından Zeynep Bastık, “Net bir şey yok” derken, Serkay Tütüncü ise “Hiç acelemiz yok. Birbirimizi tanıyoruz, can dostlarımızı tanıştırıyoruz.” dedi.

SERKAYYYY 22

CAPESINA BANDAR TAKTİKLERİ

Son olarak Serkay Tütüncü, sevgilisi Zeynep Bastık'ı dinlemeye gitti. Bastık'ın Harbiye'deki konserinde ön sırada yer alan Tütüncü, başına Zeynep Bastık bandanasını bile taktı.

serkai

“SENDEN BIKTIM”

Konserin ardından kız arkadaşının fotoğrafını paylaşan Tütüncü, “Birileri Harbiye'yi yakıyor! Sen tam anlamıyla bunun için doğmuşsun! Bıktım senden.” Notu düşürdü.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
O basketbolcuyla ilişkisi vardı!  şenlikli pozO basketbolcuyla ilişkisi vardı! şenlikli poz
Eşini görenler ona hayranlık duydu!  Son poz hakkında yorum yapmakta gecikme olmadı: Eşini görenler ona hayranlık duydu! Son poza hemen şu yorum yapıldı: “Alınma karın, ama…”
Kızı Bengü'yü paylaştı ve sosyal medyayı salladı!  Kızı Bengü'yü paylaştı ve sosyal medyayı salladı! “Hangi kız olduğunu bilmiyordum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir