Nagehan Alçı, “Boğazıma yapıştı! Elimde bıçakla bekledim” dedi ve anlatırken gözleri doldu! Eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama

Gazeteciler Nagehan Alçı ile Rasim Ozan Kütahyalı'nın tartışmalı boşanmasının ardından ortaya atılan suçlamalar gündem oldu. Nevşin Mengü'nün programına konuk olan Alçı, eski eşi Kütahyalı'nın öfke sorunları yaşadığını belirterek, şunları söyledi: “Beceriksizsin, aptalsın, geri zekalısın yani korkunç hakaretler, mesajlar, çocuklara gelince bazen şiddet fiziği. “

“ELİMDE BIÇAK BEKLİYORUM”

Konuşmakta güçlük çeken Alçı, şunları söyledi: “Rasim'in öfkesinin geçmesi, bir şey yapmasın diye kaç gece oturma odasında elimde bıçakla beklediğimi biliyorum. Bağırıyor, kapıları çarpıyor, sakinleştirmeye çalışıyor. çocuklar uyanmasınlar diye, korkudan uyuyamadığımı biliyorum.

ŞÖYLE AÇIKLADI: “RASİM HUKUKU BİLMİYOR”

Alçı, sözlerine şöyle devam etti: “Rasim kanun bilmiyor. Nafaka ödemiyor. Sen onlara haciz koyuyorsun, Rasim'in haciz falan umurunda değil. Herkese borcu var, herkese dava açıyor. Hepsini aldı. Bir gün bana kızdığı için çocukları televizyonun karşısına oturttu. Benim kötü izlenim bıraktığım bir programı açtı ve şöyle dedi: “Annen çok çirkin ve şişmandı. Annen benim sayemde doğdu.” dedi.

yay

RASİM OZAN'DAN İLK AÇIKLAMA

Alçı'nın gündeme gelen açıklamalarının ardından Rasim Ozan Kütahyalı, Gerçek Gündem'e konuştu.

Kütahyalı, “Nagehan beni vursa bile iki çocuğumun annesine tek kelime etmem” diyerek, Alçı'nın açıklamalarının ardından sürekli arandığını sözlerine ekledi.

rasim-ozan-kütahyalı-se-galatasaray-ikardiyi-performansta-bırak-duser-bu adamdan-ne-istiyorsun_2a193

Kütahyalı şunları söyledi:

“Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Prensip olarak bu benim kararım. İki çocuğumuz var, onlar da artık yanımda. Birlikte çok eğleniyoruz. Onlara karşı bu kadar sorumsuz davranamam.” . Artık 11 yaşındalar ve her şeyi okuyup izleyebiliyorlar.”

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
80'li yılların ünlü ismiydi!  Ayşe madeninden acı haber80'li yılların ünlü ismiydi! Ayşe madeninden acı haber
O sahne sorulduğunda dayanamadı!  O sahne sorulduğunda dayanamadı! “80 kişi arasında…”
2025'ten sonra olacakları tek tek sıraladı!  2025'ten sonra olacakları tek tek sıraladı! “Herkes delirecek”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir