Jose Mourinho fitili ateşledi! F.Bahçe, ezeli rakibi Galatasaray'ı anons etti

Yeni sezonda genel şampiyonluk hedefiyle çalışmalarını sürdüren F.Bahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho, Beşiktaş ve Trabzonspor transferleri başta olmak üzere Galatasaray'ın aradığı yıldızlar hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“UMARIM HERHANGİ BİR SORUN YAŞAMAMIŞLARDIR”

Portekizli teknik adam, şunları söyledi: “Bazı takımlar zaten çok fazla transfer yaptı, bence bu şampiyonluk için iyi bir şey. Ama umarım maaşlarını ödeyebilirler çünkü çok yüksek maaşlar alıyorlar. Umarım bu konuda sıkıntı yaşamazlar.” Gelecekte bu bizim sorunumuz değil, diğer takımlara değil kendimize maaş ödemek istiyoruz.” “Bakmalıyız” yorumunu yaptı.

“ACELİMİZ YOK”

6683b0042b712266

Transfer politikalarıyla ilgili olarak Portekizli teknik adam şunları söyledi: “İhtiyacımız olan oyuncuların spesifik profillerini belirledik. Buraya ilk geldiğim günden beri bu profilleri konuşuyoruz ve neye ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Duygusal kararlar vermekten kaçınmalıyız. Doğru transferlerle doğru oyuncuları takıma kazandırmamız gerekiyor. Acelemiz yok; Zaten 6, 7, 8 oyuncuyu transfer etmemize gerek yok. “Önceliklerimizi net olarak belirledik” dedi.

Euro 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Galatasaray, Mertens'in sözleşmesini uzattı! Galatasaray, Mertens'in sözleşmesini uzattı!
Ünlü iş adamı milli takımı eleştirdi!Ünlü iş adamı milli takımı eleştirdi!
Milli takımlar çeyrek finale yükseldi, kasalarını doldurdu! Milli takımlar çeyrek finale yükseldi, kasalarını doldurdu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir