Emret Komutan'dan Ferit Arda Kural paralel evrenle ilgili açıklamalarıyla şaşırttı! “Ben kelim, göbekli ve evliyim…”

Kariyerine Kral TV'de VJ olarak başlayan ve 2000'li yılların başında 'Eyvah Kızım Yürüdü' dizisinde rol alan Arda Kural, 'Emret Komutan' adlı dizide 'Emret Komutan' karakterini canlandırarak geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Ferit Tekin' 2005-2008 yılları arasında.

Bir süredir psikoz tanısı alan ve uzun yıllar hastalıkla mücadele eden ünlü oyuncu, artık zor günlerini atlattı. Tekrar programlara konuk olmaya başlayan Kural, son olarak Pınar Kerimoğlu'nun YouTube programına katıldı.

'2 FARKLI EVRENDE VARIM! BEN İKİYİM'

Kerimoğlu'nun sorularını yanıtlayan Kural, kendisini iki farklı evrende yaşayan biri olarak tanımladı. “Bu şu anda paralel bir evren. Gerçek evrende kel, göbekli, evli bir adamım ama mutsuzum. Burada genç, çılgın, gezgin, mutlu bir insanım. Hayatım boyunca böyle olmak, hayatı dolu dolu yaşamak, seyahat etmek, eğlenmeyi sevmek istedim.” “Ben birisiyim” dedi.

Arda2

Bu açıklamasıyla dikkat çeken Kural, farklı yaşam tarzları hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Arda3

“GERÇEKTE 23 YAŞINDAYIM”

Arda Kural şu ​​sözleriyle dikkat çekti: “42 yaşıma geldiğimde belli bir olgunluğa ve istediğime ulaşacağım, sonra 23 yaşında kaldığım yerden devam edeceğim dedim. Aslında şu an 23 yaşındayım.”

Kural'ın bu açıklamaları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Ünlü ismin sözlerine göre; “Sanırım Yusuf Güney'le çıkıyordu”, “Yunus Güney gibi konuşuyor”, “Dikkat çekti”, “Hala çok yakışıklı” gibi yorumlar yapıldı.

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
“İnsanları klonluyorlar” dedi ve Joe Biden'ı örnek verdi! O anlar günün olayı haline geldi
Ondan tepki geldi!  Ondan tepki geldi! “Stadyuma gidecek herkes…”
Hayranlarını korkuttu!  Aceleyle hastaneye kaldırıldı Hayranlarını korkuttu! Aceleyle hastaneye kaldırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir