Biden konuşmakta zorlandı, Trump'ı suçladı: Mikrofon kapalıyken bile bağırıyor!

ABD Başkanı Biden, ABD'nin Wisconsin eyaletinde yayınlanan “The Earl Ingram Show” radyo programına konuk oldu. 27 Haziran gecesi canlı yayınlanan tartışmada performansıyla ilgili soruları yanıtladı ve seçim yarışından geri adım atmayacağını açıkladı.

Biden, münazara gecesindeki kötü performansıyla ilgili sorulara, “Çok hastaydım, kendimi çok kötü hissettim” diyerek yanıt verdi. Dedi. Biden, 27 Haziran gecesi şu yorumu yaptı: “Trump mikrofon kapalıyken bile bağırıyordu. Bu dikkatimi dağıttı. Tek sorun bu değildi ama fazla kontrol sağlayamadım.”
Tartışmayı tekrar izleyip izlemediği sorulduğunda şu yanıtı verdi: “Hayır, izlediğimi sanmıyorum.”

“PUTİN'İ YERLEŞTİREN ADAM BENİM”

Anketlerdeki gecikmeyle ilgili soru üzerine Biden, “Anketlere inanmıyorum. Kimse başkan olmaya benden daha nitelikli olamaz. Trump'ı yenebilecek en nitelikli kişi benim.”

Biden'in zihinsel sağlığını ölçmek için incelenmeyi kabul edip etmeyeceği sorusunu cevaplamaktan kaçınarak, “Zaten her gün yaptığım için muayene edildim.” Dedi. Ayrıca sadece kampanyalar değil, aynı zamanda dünyayı da yönettiğini söyledi: “Abartma gibi görünebilir, ama değil, biz dünyanın merkezindeki ülkeyiz.”

Kendisini 4 yıl daha başkan olarak görüp görmediği sorusuna net bir yanıt vermeyen Biden, ancak NATO'yu yeniden birleştireceğini vurguladı ve “Putin'i deviren adam” olduğunu açıkladı.

Biden-Hoş Geldiniz

BENİ EMEKLİ OLMAYA YALNIZCA ALLAH İKNA EDEBİLİR

Biden programda kendisine yöneltilen eleştirileri anlamadığını ve “söz konusu kişilerin ne hakkında konuştuğunu” bilmediğini söyledi. Seçim yarışından çekilmeyeceğini ve kendisini seçim yarışından çekilmeye yalnızca Tanrı'nın ikna edebileceğini vurguladı. (AA)Bu içerik Evin Özbey tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İmza teklifi İyi Parti'nin “Bozkurt” imza önerisi TBMM'de
Yer: Kağıthane!  Aldatılan genç kadın öfkeden çılgına döndü: Konuşmak için aradı...Yer: Kağıthane! Aldatılan genç kadın öfkeden çılgına döndü: Konuşmak için aradı…
Günlük kiralık evde ölüm tarihi!Günlük kiralık evde ölüm tarihi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir