Amerikan basını ortaya çıkardı! Bir Parkinson uzmanı 8 ayda 8 kez Beyaz Saray'ı ziyaret etti

The New York Times'ın elde ettiği resmi Beyaz Saray ziyaretçi kayıtlarına göre Dr. Kevin Cannard, Temmuz 2023'ten Mart 2024'e kadar Beyaz Saray'ı 8 kez ziyaret etti.

Hareket bozuklukları konusunda uzmanlaşmış nörolog Cannard'ın özellikle Biden'ın durumunu tartışmak için mi yoksa Beyaz Saray sağlık ekibiyle ilgisiz toplantıların bir parçası olarak mı orada olduğunun belirsiz olduğu söylendi.

Beyaz Saray sözcü yardımcısı Andrew Bates, Cannard'ın ziyaretlerinin içeriği hakkında bilgi vermezken, Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezi sisteminden uzmanların, sahada çalışan binlerce askeri tedavi etmek için Beyaz Saray'ı ziyaret ettiğini kaydetti.

Bates, Biden'ın genel fizik muayenesi kapsamında “yılda bir kez bir nörolog tarafından görüldüğünü” ve “bu muayenede Parkinson hastalığına dair hiçbir belirti ortaya çıkmadığını” savundu.

İLK CANLI TARTIŞMA ELEŞTİRİLERİ ORTAYA ÇIKTI

ABD'de 5 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimlerinde yarışan Demokrat Partili Joe Biden ile Cumhuriyetçi rakibi Donald Trump, 27 Haziran gecesi CNN'de canlı yayınlanan ilk tartışmada çatıştı.

Biden2

81 yaşındaki Biden, ikinci dönem adaylığı sırasında yaşıyla ilgili endişeleri giderememiş ve programın ardından yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Demokrat Parti ve Biden'ı destekleyen bazı medya kuruluşları tarafından Biden'a “cumhurbaşkanlığı seçimlerinden çekilme” çağrısı yapıldı.

Biden3
Ancak Biden, sağlık durumunun artık eskisi gibi olmadığını itiraf ederek, Trump karşısında hâlâ en iyi alternatif olduğunu açıkladı ve yarıştan çekilmeyeceğini açıkladı.

ABD Temsilciler Meclisi'nin Demokrat üyesi Lloyd Dodgett, 2 Temmuz'da Joe Biden'a “başkanlık yarışından çekilme” çağrısında bulunarak bu çağrıyı yapan ilk Demokrat Kongre üyesi oldu. (AA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Evini yakmaya çalıştı, 5'inci kattan atlamak istedi!Evini yakmaya çalıştı, 5'inci kattan atlamak istedi!
Yer: Ankara!  Tekel bayisine tüfekle girdi!  Yer: Ankara! Tekel bayisine tüfekle girdi! “İlk başta şaka yaptığını düşündük…”
Polonya, Ukrayna'ya MiG-29 uçağı tedarikinin koşullarını açıkladı!Polonya, Ukrayna'ya MiG-29 uçağı tedarikinin koşullarını açıkladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir