Alex de Souza için Antalyaspor'dan ilk resmi açıklama geldi! Antalyaspor

Süper Lig'de pazartesi günü Pendikspor'u konuk edecek Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, teknik direktör Sergen Yalçın'ın yerine takımda son günlerde adı anılan eski Fenerbahçeli Alex de Souza hakkında açıklamalarda bulundu.

“SERGEN ÖĞRETMENİN KARARINA BAĞLI”

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, “Evet bu haberi cuma gününden beri görüyoruz. Şimdi Sergen hocamızla bir görüşme daha yapacağız. Şimdi Sergen Yalçın hocamızla olumlu ya da olumsuz bir karar almadık. Bütün bu konuların ya da son toplantıların Sergen hocamızla birlikte ele alınacağı, “Bu kararlara bağlı. Sanırım bugün kararımızı vereceğiz. Bugün ilk toplantımızı yaptık, ikincisini de yapacağız.”

“ALEX DE ADAYLARIMIZDAN BİRİ”

t25_ve-alex-de-souza-back-don-134

“Artık Alex de Souza'nın yanı sıra 6-7 isim daha var, her gün başka bir isim çıkıyor. Elbette bizim için herhangi bir kişiyle oturup herhangi bir masada toplantı yapmak söz konusu değil. Etik değerlere önem verdiğimiz gün Teknik Direktör Sergen'le şunu söylediğimizde: “Tamam, Antalyaspor Kulübü'ndeki görevimiz bitti. Volkan Demirel, Tuncay Şanlı, Rıza Çalımbay, Alex de Souza gibi adaylarımız olacak, eski bir Konyasporlu oyuncumuz da olacak. Onun da teknik direktörü Kenan Koçak vardı, çok fazla isim anılacak. Bugün teknik direktör Sergen ile görüştükten sonra vereceğimiz kararlar sonucunda belli olacak. Yani artık teknik direktör Sergen ile anlaşamayan Alex de Souza da tüm adaylar gibi adaylarımızdan biri.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Türk futboluyla ilgili sözlerinin ardından gelen tepkiler çığ gibiydi! Türk futboluyla ilgili sözlerinin ardından gelen tepkiler çığ gibiydi! “Derhal istifa edin”
TFF 2. Lig'de benzeri görülmemiş olay!  Vanspor 20. dakikada sahadan çekildiTFF 2. Lig'de benzeri görülmemiş olay! Vanspor 20. dakikada sahadan çekildi
Hamit Altıntop'tan “Mütevazı olmayacağım” olağanüstü sözler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir