Tuğba Ekinci, Prezervatif şarkısını söylerken bayıldı! Cesur dans tepkilere yol açtı

“O Şimdi Asker” şarkısıyla hafızalarımıza kazınan Tuğba Ekinci, sosyal medyadaki açıklamaları ve paylaşımlarıyla sürekli gündemde. Yaptığı her şeyle olay olan ünlü isim, bu kez cesur dansıyla dikkat çekti.

Uzun bir aradan sonra sahnelere dönen Tuğba Ekinci, bir gece kulübünde sahne aldı. İlginç kombinleri ve koreografisiyle adından söz ettiren Ekinci, Condom şarkısını söylerken adeta kendinden geçti.

TEPKİ OLDU

Ekinci'nin sosyal medya hesabından paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyadaki ünlü isim; “Bu kadın cehaletin vücut bulmuş hali”, “Hiç utanması yok”, “Sesi olmayınca ne yapsın” gibi yorumlar yapıldı.

ekici 2

Ekinci daha önce katıldığı bir programda yer almıştı; 'Kızlardan toplu taşıma araçlarında kıyafetlerine dikkat etmelerini rica ediyorum. Kadınların başına bunlar geliyor çünkü nerede ve nasıl giyineceklerini bilmiyorlar. “Kadınlar benim tavrımı örnek alsalardı dövülmezlerdi, başlarına bir şey gelmezdi” dedi.

ekici 3

“KADIN KUYRUĞUNU SALLAMADIĞINDA…”

Bu açıklamalara tepki gösteren Ekinci, “Kızlarımızı korumak için konuşuyoruz” diyerek şunları ekledi: “Kadın kuyruğunu sallamazsa erkek hiçbir şey yapmaz.”

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Plaj sezonu açıldı!  Kendini havluya sardı ve paylaştıPlaj sezonu açıldı! Kendini havluya sardı ve paylaştı
Photoshop'ta çok ileri gitti!  O fotoğrafa yorumlar yağdı.Photoshop'ta çok ileri gitti! O fotoğrafa yorumlar yağdı.
Hoşçakal sürprizi!  İsmin düşürülmesi şaşırttı Hoşçakal sürprizi! İsmin düşürülmesi şaşırttı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir