Sezen Aksu, Kadir İnanır'ı ziyaret etti! Usta, 'Hekimoğlu' türküsünü seslendirince duygulandı

Sezen Aksu, bir süre önce tekrar hastaneye kaldırılan Kadir İnanır'ı ziyaret etti.

Sezen Aksu, arkadaşı Kadir İnanır için “Hekimoğlu” türküsünü seslendirdi. Bunun üzerine Kadir İnanır duygulandı ve ağladı.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu'na göre Kadir İnanır'ın dünyasında “Hekimoğlu”nun çok özel bir yeri var.

Yazıda: “Sanat dünyasındaki çoğu kişi Kadir İnanır'ın bu türküyü çok sevdiğini biliyor. 'Hekimoğlu'nu derleyen Kadir İnanır… Beşiktaş'ta aynı evi paylaştığı hemşehrisi Ümit Tokcan Gençliğinde türküyü notalara döküp, TRT'de ve Türkçe'de ilk okuyan kişi oldu “Sezen Aksu, halk müziğini repertuvara kazandıran sanatçıdır. Bayramlarda ziyaret ettiği Kadir İnanır'da türküyle bağlantısını bildiği için 'Hekimoğlu'nu seslendirdi.”

“KADİR İYİ OLACAK…”

Jülide Kural, ziyaretle ilgili şunları söyledi: “Sezen'in ziyareti Kadir açısından çok olumlu geçti. Sezen, 'Yine geleceğim, sizi yalnız bırakmayacağım' dedi. Tedavi sürecimiz çok iyi gidiyor Kadir iyi olacak, kazanacağız.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kızı baygın halde buldu!  Doktorların sözünü dinlemeyin...Kızı baygın halde buldu! Doktorların sözünü dinlemeyin…
Güzel sunucu eski Beşiktaş kalecisi ile evlendi!  Gelinliği gündem olduGüzel sunucu eski Beşiktaş kalecisi ile evlendi! Gelinliği gündem oldu
Kazandıklarını gayrimenkule yatırıyorlardı!  Yeni yazlıklarda lüks detaylarKazandıklarını gayrimenkule yatırıyorlardı! Yeni yazlıklarda lüks detaylar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir