Serenay Sarıkaya'yla romantizmi sıradanlaştı! Bircan Bali, Mert Demir'in cinsel tercihlerini anlattı! Bunu Çiğdem Akman'a net bir şekilde anlattı! “Mert'te kulis…”

Son zamanların en popüler isimlerinden Mert Demir'in “Ateşe Düşdük” şarkısının solisti olduğunu itiraf eden Serenay Sarıkaya'dan bu açıklamanın ardından aşka dair haberler çıktı.

Uzun süredir aşklarıyla manşetlere çıkan ünlü çiftin aşkları geçtiğimiz günlerde belgelendi ancak şimdi de “tanıtım aşkı” suçlamaları ortaya çıktı.

“Aşk reklamcılığı” iddialarına karşı sertti.

Sarıkaya, kendilerine yönelik “reklam aşkı” iddiasıyla ilgili olarak; “Bunlar İsa'dan önce mevcut değil miydi? Gerçek hayatta böyle bir şey var mı? Bunu çok komik buluyorum ve inanması zor. “Ben öyle yaşamıyorum.” Sözlerini şöyle tamamladı:

Akman 1

CİNSEL TERCİHİNİ AÇIKLADI

Ancak şimdi de Mert Demir'le ilgili bir suçlama sosyal medyayı salladı. Çiğdem Akman'ın YouTube kanalına konuk olan Bircan Bali, Serenay Sarıkaya ile Mert Demir arasındaki aşkın “halkla ilişkiler egzersizi” olduğunu söyleyerek Demir'in cinsel tercihlerinden bahsetti.

AKMAN 2

SÖZLERİ SANSÜRLENDİ

Akman, Bircan Bali'ye şu soruyu sordu: “Sizce Serenay Sarıkaya ile Mert Demir arasındaki olay nedir?” “Evlenecekler mi?” diye sordu. Bali; 'Sen delisin? Çocuğun “ayol” diyerek yanıt vermesi üzerine Bali'den gelen o sözler sansürlendi.

AKMAN 3

Bali şöyle devam etti: 'Bu çok güzel bir halkla ilişkiler işi. Yıllar önce de bu PR çalışmasını büyük yıldızlar için yapmışlardı. Çok iyi çalıştı. Bu reklam çalışmasını başarılı buluyorum. Şöyle devam etti: “Serenay'ın kulislerde Mert'e 'Hadi kardeşim, ben de beraber gidiyorum' dediğini biliyorum.

AKMAN 4

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Çiğdem Akman'ın programından bu anlar kısa sürede viral oldu. “Eşcinsel mi dedi?” gibi yorumlar Bali'nin sansürlenen sözlerine ilişkin sosyal medyada “Sanırım orada eşcinsel dedi” ifadeleri kullanıldı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tartışmaya bomba gibi yorum! Tartışmaya bomba gibi yorum! “Benim yatağım, benim yerim…”
Sözleri çok konuşuldu! Sözleri çok konuşuldu! “Erkeklerin bizim yaşımızdaki kadınlara yaklaşma nedeni…”
Tırnağı bile eleştirildi... Federasyon Başkanı desteğini açıkladı!  Tırnağı bile eleştirildi… Federasyon Başkanı desteğini açıkladı! “Bu ülkenin bayrağı ve marşı…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir