“Senes'in kardeşinin yüzüne nasıl bakacaksın?”

Türkiye, bu akşam Euro 2024'te Hollanda ile tarihi maçına hazırlanırken, Avusturya'daki son maçında Merih Demiral'in yaptığı bozkurt tabelası ve sonrasında verilen 2 maçlık penaltı gündemi sarstı. Karara tüm Türkiye tepki gösterirken, tepkilerden biri de TFF onursal başkanı, eski FIFA ve UEFA teknik direktörü Şenes Erzik'ten geldi.

ŞENES ERZİK SERVET YARDIMCI'YI SUÇLADI MI?

Haberde, Erzik'in, UEFA yönetim kurulu üyesi ve TFF başkan adayı Servet Yardımcı'ya tepki gösterdiği belirtilerek, şöyle denildi: “UEFA yönetim kurulu üyesi Servet Yardımcı soruşturma ve yaptırım sürecinde nasıl bir tavır sergiledi ki bu skandalın önüne geçemedik. karar?” ulaşılacak mı?” yazıyordu.

ŞİKAYET: “ÖNCE İNCELENDİ SONRA İPTAL EDİLDİ”

Spor muhabiri Tahir Kum, Anadolu Ajansı'nın yaptığı açıklamayı daha sonra kaldırmak zorunda kaldığını iddia ederken, şunları söyledi: “Şenes Erzik'in yaptığı açıklamaların, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından AA'ya iletildiği ortaya çıktı.”

beceriksiz

BÜYÜKEKŞİ'YE SERT SÖZLER: “Yüzüne nasıl bakacaksın?”

Büyükekşi'nin hedefinin yeniden TFF başkanı olmak ve rakibi Serbet Yardımcı'yı yıpratmak olduğunu söyleyen Kum, sosyal medya hesabından şunları paylaştı: “Şimdi soruyorum size 'kullandığınız' Şenes abinin yüzüne nasıl bakacaksınız? dedi.

inç_b_c_0a8515e628dc242e82aafd6b4e5110e9

“ERZİK'LE GÖRÜŞTÜM. HERHANGİ BİR AÇIKLAMA YAPMADI”

Bir diğer TFF başkan adayı Tolga Gani Zengin de söz konusu iddialara ilişkin olağanüstü bir paylaşım yaptı. Şenes Erzik ile telefonda görüştüğünü söyleyen Zengin, şunları söyledi: “Sadece bu değil, kesinlikle hiçbir basın mensubuna açıklama yapmadığını söyledi.”

beceriksiz

Gani Zengin'i kaldır

“40 ÖZGÜR BASIN ÜYESİ…”

Zengin, açıklamasının ardından TFF Başkanı Büyükekşi hakkında dikkat çeken bir açıklama yaparak, “Elbette 40 başıboş basın mensubu Almanya'ya boşuna getirilmedi.”

beceriksiz

Konuya ilişkin Büyükekşi Cephesi'nden herhangi bir açıklama yapılmadı.

Euro 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Fransa penaltılarla kazandı ve İspanya'nın rakibi oldu!Fransa penaltılarla kazandı ve İspanya'nın rakibi oldu!
Hollanda-Türkiye maçı öncesi Almanlardan hızlı karar! Hollanda-Türkiye maçı öncesi Almanlardan hızlı karar!
Montella ilk kez konuştu... Merih'in cezası için inanılmaz sözler!Montella ilk kez konuştu… Merih'in cezası için inanılmaz sözler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir