“Rolden dolayı Uraz Kaygılaroğlu gibi bir adamı öper miydiniz?”

Hem özel hayatı hem de oyunculuğuyla adından söz ettiren Uraz Kaygılaroğlu'nun, rol arkadaşını tiyatro sahnesinde öpmesi gündem konusu oldu.

Uraz Kaygılaroğlu'nun “Aşık Shakespeare” adlı oyunun provaları sırasında rol arkadaşını dudak dudağa öpmesi sosyal medyada hızla yorum aldı. Gazeteciler de gördükleri erkek oyunculara şu soruyu sormaya başladı: “Rol için Uraz Kaygılaroğlu gibi bir adamı öper miydiniz?”

KADİR İNANİR ÖRNEĞİ

Oyuncu Celil Nalçakan şu soruyu sordu: “Rol için Uraz Kaygılaroğlu gibi bir adamı öper miydiniz?” Sorulduğunda sessiz kalmadı.

Nalçakan, şunları söyledi: “Uraz'ın çok iyi oynadığına eminim. Ben iyi bir aktör değilim. İkincisi, attığınız taş, korkuttuğunuz kurbağaya değiyorsa neden olmasın… Kadir Abi de bu hayatta Pamuk Prenses kostümü giymişti” dedi.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Safiye Soyman su jeti yapmaya çalışınca sosyal medya yıkıldı Safiye Soyman su jeti yapmaya çalışınca sosyal medya yıkıldı
Hülya Avşar'ın Meryem Uzerli'ye sorduğu Hülya Avşar'ın Meryem Uzerli'ye sorduğu “evlilik” sorusu gündemde! Tepkiler yağıyor…
Özel hayatı gündemde!  Kocası tatildeyken JLO tatilde…Özel hayatı gündemde! Kocası tatildeyken JLO tatilde…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir