Oktay Kaynarca her zaman gündemde! Altın Gri Kurt Ödülünü geri istediler! “Ağızlarında sopa ve tükürük olan yargısız infazcılar…”

Oktay Kaynarca, A Para'da yayınlanan Biz Biz programında yaptığı açıklamalarla yeniden gündemde. Ünlü oyuncu programda “Şehir milliyetçiliğini sevmiyorum. Kırsal milliyetçiliği seviyorum. Türkiyeliyim. Türk milliyetçisiyim.”

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Yücel ise oyuncuya sert davrandı: “Kimsenin tanımadığı vasat bir insan olmasına rağmen diziyle gelen şöhret ve para sayesinde manşetlere çıkan kişi, 'Türk'ün peşinden gitti. '”. ' ve utanmadan konuş. 'Umarım Türk milletinin sunduğu fırsatların kıymetini bilir' sözleriyle oyuncuya sert davrandı.

Adem Enes isimli bir sosyal medya kullanıcısı da Kaynarca'nın ödülü aldığı anları paylaşarak, “Oktay Kaynarca sana 3 Mayıs'ta Altın Gri Kurt Ödülü verdik, o ödülü geri vermeni istiyoruz” dedi.

BU DÜNYAYA SIĞAMADIĞIMI ÖNERİYORDU

Oktay Kaynarca bu sert açıklamalara sert sözlerle karşılık verdi. “Ellerinde sopa, ağızlarında tükürük olan yargısız infazcılar tanıyorum, okumak sizin işiniz değil, bilginiz olmadan bir fikriniz varmış gibi size gösterilene saldırmayı tercih ediyorsunuz. Ama merak ediyorsanız söyleyeyim. Okumanızı tavsiye ederim” diyen oyuncu, şöyle devam etti: “Milliyetçiliğin sadece kendi bildikleri olduğunu savunanlara ithaf ediyorum.”Anlamadıysanız BEN BU CİHANA dizisinin ilk bölümünü izlemenizi tavsiye ederim. ; Ürettiğim ŞİGMAZAM” dedi.

ekran penceresi

“TÜRK’LÜYÜM, EVET TÜRK’ÜM”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir