Merve Boluğur “Gece ben” notuyla paylaştı! O pozlara yorumlar yağdı

2006-2007 yılları arasında yayınlanan Acemi Cadı dizisindeki “Ayşegül” karakteriyle anılan ünlü oyuncu Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'la evliliğinden ayrıldığı günden bu yana ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor.

Sosyal medyada da aktif olan isim, her paylaşımıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Merve Boluğur şimdi de “Gece ben” notuyla paylaştığı fotoğraflarıyla dikkat çekti.

Boluğur, siyah mini elbisesiyle peş peşe pozlar paylaştı. Ünlü ismin bu pozları kısa sürede beğeni ve yorum aldı.

Merve 2

YORUMLAR KALDIRILDI

Merve Boluğur'a; “Eski Merve geri döndü”, “Çok güzelsin”, “Harikasın” gibi yorumlar yapıldı.

Merve 3

Geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç'la tanışan Merve Boluğur, bir şarkıyla müjdeyi verdi.

Merve 4

Boluğur, “Canlı bir yaz şarkısı, 'eller yukarı' tarzında. Hep birlikte çok eğleneceğiz. Serdar Ortaç çok kıymetli bir sanatçı. Yaptığı her işte yer almak isterim. Çok kıymetli bir insan. sanatçı.” özel kişi. Harika olacağına eminim.”

Merve 5

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bomba transferi!  Kadrodaki güzel oyuncuBomba transferi! Kadrodaki güzel oyuncu
Rahatsızlığı nedeniyle İstanbul'u terk edip eşiyle ayrı yaşamaya başladı!  'Bambi' lakaplı Burçin Orhon'un son haliRahatsızlığı nedeniyle İstanbul'u terk edip eşiyle ayrı yaşamaya başladı! 'Bambi' lakaplı Burçin Orhon'un son hali
Daha önce 3 kez boşanmıştı!  Çiftin evlilik yıldönümlerini kutladığını gördüğümde... Daha önce 3 kez boşanmıştı! Çiftin evlilik yıldönümlerini kutladığını gördüğümde…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir