Mehmet Ali Erbil'in genç sevgilisinin masaj yaparken “dedeme” demesi üzerine olay çıktı! “Yasemin utanıyor”

Mehmet Ali Erbil, 26 yaşındaki Gülseren Ceylan'la aşk yaşamaya başlayınca derginin gündemine oturdu. Ayrılıp barışan çiftin aşkları hız kesmeden devam ediyor.

Kızı Yasmin Erbil'in şu sözlerine rağmen: “Hayatında çok fazla kadının olması, çevresinde genç kızların olması hâlâ canımı acıtıyor, üstesinden gelebildiğimi söyleyemem. Bazen rahatsız oluyor mu bilmiyorum. Benim hakkımda daha da genç olan kadınlar” diyerek özel hayatını gözlerinin önünde yaşamaktan çekinmeyen Erbil, kız arkadaşıyla özel anlarını paylaştı.

Gülseren Ceylan'la evinde pijamalarıyla keyif yapan Mehmet Ali Erbil, canlı yayına başladı. O sırada kendisine masaj yapan Gülseren Ceylan, “Dedeme masaj yapıyorum” dedi. Bir an duraklayan Mehmet Ali Erbil, durumu hemen anlayarak, “Gel iki gözümün çiçeği” dedi.

Erbil'deki durumu gören sosyal medya kullanıcıları, “Her şey ortada”, “Yasmin ne kadar yazık, utanmalı”, “Dayanamadım”, “Bu durum ne kadar yazık” yorumlarını yaptı.

CİNSELLİK HAKKINDA AÇIKLAMA

Geçtiğimiz aylarda özel hayatına dikkat çeken Erbil, “Çok şükür cinsel açıdan sağlıklı bir erkeğim, 20 yaşında bir kızla birlikte olabiliyorum. Andropoza girmedim, cinselliğim devam ediyor.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bahar Candan ve Seçil Erzan bölümde yalnız kaldı! Bahar Candan ve Seçil Erzan bölümde yalnız kaldı! “Netflix dizisi olacak mı?”
Cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu!  İşte 37 kiloya düşen Nihal Candan...Cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu! İşte 37 kiloya düşen Nihal Candan…
Artık dayanamıyordu!  bombaları paylaşmakArtık dayanamıyordu! bombaları paylaşmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir