Karısını ve üvey oğlunu bıçaklayan adam tutuklandı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Samsun'un İlkadım İlçesi Saitbey Mahallesi'nde önceki akşam yabancı uyruklu Abdullah Halimi (35), eşi Hafsane Muhammedi'yi (30) sırtından ve 15 yaşındaki üvey oğlu Arah H.'yi belinden bıçakladı. aralarında bir çatışma. “kıskançlıktan” kaçtı ve kaçtı.

Yaralı anne ve oğlu ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Genç kadının hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.
Bir gece Samsun'da terk edilmiş bir binada saklanan Abdullah Halimi, Amasya'ya kaçtı.

Geceyi Amasya'da terk edilmiş bir binada geçiren şahıs, oradan da Suluova ilçesine geçti.

Yakalanmamak için harekete geçen Abdullah Halimi, Balıkesir'e gitmek için hazırlandı. Balıkesir'den İzmir'e, oradan da yurt dışına kaçmayı planlayan Abdullah Halimi, Göçmenlerle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ve Samsung polisi sınır kapılarında yapılan takibin ardından Suluova ilçesinde yakalanarak Samsun'a götürüldü.

AÇIKLAMASI ORTAYA ÇIKTI

İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi Şiddet ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilen Abdullah Halimi, Samsun Adliyesine sevk edildi. Nöbetçi mahkemede ifade veren Abdullah Halimi, eşi ve üvey oğlunun kendisine saldırdığını ve o günden bu yana olayı hatırlamadığını söyledi.

Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Halimi, Samsun T Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir