İsrail kararını “son şans” diyerek açıkladı! “Saldıracağız”

İsrail gazetesi Yediot Ahronot'un haberine göre, Mısırlı ve İsrailli yetkililerin, Gazze Şeridi'nde esir değişimi ve ateşkese ilişkin müzakereler kapsamında Tel Aviv ile Hamas arasında bir araya geldiği bildirildi.

Adı açıklanmayan İsrailli yetkilinin görüşmenin ardından yerel basına toplantıya ilişkin değerlendirmelerini aktardığı bildirildi.

“SON BİR ŞANS”

Görüşmede İsrail tarafının Mısır tarafına, esir değişimi konusunda anlaşmaya varılması için “son bir şans vermeye hazır” olduğunu ancak müzakerelerde ilerleme sağlanamaması halinde yeni bir müzakere başlatılacağını ilettiği kaydedildi. Refah'a arazi anlaşması saldırısı.

İstihbarat şefi Abbas Kamil başkanlığındaki Mısır heyeti, İsrail ile Hamas arasındaki esir değişimi müzakerelerini görüşmek üzere bugün İsrail'e gitti.

Kaynak: AABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İsrailli bakanın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef almasına Türkiye'den sert tepkiİsrailli bakanın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef almasına Türkiye'den sert tepki
Kadıköy'deki seçimi kazanamadı!  Fatih Mehmet Maçoğlu yeni işini paylaştığı videoyla duyurduKadıköy'deki seçimi kazanamadı! Fatih Mehmet Maçoğlu yeni işini paylaştığı videoyla duyurdu
Emniyette köstebek skandalı!  Avukatlarıyla yemek yiyip masaj salonuna gittiler.Emniyette köstebek skandalı! Avukatlarıyla yemek yiyip masaj salonuna gittiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir