Hülya Avşar, Kadir Ezildi'ye özel hayatını açıkça sordu: “Ten tene, terden tere…”! Yatak odası tepkisi olay oldu

Temizlik tutkusuyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan fenomen sunucu Kadir Ezildi, bu kez de Hülya Avşar'ın YouTube programına konuk oluyor. Programda hayatında birinin olduğunu açıklayan Ezildi'nin samimi itirafları uzun sürmedi.

Hülya Avşar, Kadir Ezildi'nin özel hayatına ilişkin açık sorular sordu. Avşar 'Bir gün sevgilin olursa onu nasıl öpersin? Cilt cilde temas eder. Ter buna değer. İlk randevunuzda nasıl öpüşeceksiniz ve ne yapacaksınız? Onu ağzına koyup temizleyecek misin?' diye sordu.

AŞK İTİRAFI GELDİ

Kadir Ezildi'den aşk itirafı geldi ve ünlü isim şunları söyledi: 'Artık bir kız arkadaşım var. Sohbet ederken her gün duş almayı sevdiğimi söylüyorum. Elbette hayat arkadaşımın da iyi bakılmasını isterim. “Nefes kokusu ve saç kokusu en nefret ettiğim şeylerdir” dedi.

kadir

Ezildi sözlerine şöyle devam etti; 'Anneme hep sordum, mesela evlisin, sabah uyanıp kocanın yanına dönüyorsun, o yüzden üşür mü bilmiyorum.

Kadir 22

YATAK ODASINDAKİ CEVAP BİR OLAY OLDU

Örneğin, “Hemen kalkacağım, duş alacağım, dişlerimi fırçalayacağım, parfüm sıkacağım ve yatağa döneceğim” dedi ve ardından sözlerini “sanırım” olarak değiştirdi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Böyle kutladılar!  Çılgın dansları büyük olay olduBöyle kutladılar! Çılgın dansları büyük olay oldu
Hasan Can Kaya acil ameliyata alındı! Hasan Can Kaya acil ameliyata alındı!
Seçimden sonra ilk kez konuştu!  Seçimden sonra ilk kez konuştu! “Eğer seçilirsem…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir