Hadise'nin ardından Zeynep Bastık'tan bir hip dans daha! “40 fırın daha yemek zorunda”

Giydiği kıyafetler ve sahnede yaptığı danslarla adından söz ettiren Hadise, şunları söyledi: “Burası benim sahnem. 2024'te 'Serbest vuruş verdi', 'Hayır, o görüldü' olacak, 'Burası benim sahnem.' 'Hayır, selülitleri görünüyordu' Hala varlar mı? , başka ne? Evet biraz selülitim var umurumda değil!” diyerek gündeme geldi.

Hadise'nin hip dansının ardından Zeynep Bastık'ın sahne stili ve dansı gündem oldu. Sahneyi ve Bastık'ın kostümünü görenlerin aklına cesur kıyafetleri ve danslarıyla anılan Hadise geldi!

Son dönemde “Lan” şarkısıyla adından söz ettiren Bastık, iddialı seçimini sahnede de gösterdi.

234

Zeynep Bastık'ın hip dansı sosyal medyada tartışma konusu oldu. Bastık'ı görenler, “Emek verdi ama olmadı”, “Hadise'den ders almalı”, “Zeynep 40 fırın yemeli” yorumlarını yaptı.

1112

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aleyna kardeşini göremeyince sinirlendi!  Batuhan'ı tehdit etti… Eski yarışmacı Ayşe hakkında inanılmaz sözlerAleyna kardeşini göremeyince sinirlendi! Batuhan'ı tehdit etti… Eski yarışmacı Ayşe hakkında inanılmaz sözler
Annesi tahliye edilen kızını neşelendirmek için kuaföre götürdü!  Açıklamaları gündem olduAnnesi tahliye edilen kızını neşelendirmek için kuaföre götürdü! Açıklamaları gündem oldu
Aleyna ve Yunus Emre çok gergindi!  'Kendine iyi davran'Aleyna ve Yunus Emre çok gergindi! 'Kendine iyi davran'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir