“Güzel izler bıraktın ve her zaman güzel anılacaksın” F.Bahçe

F.Bahçe'de İsmail Kartal dönemi resmen sona erdi. Sarı-lacivertli ekip, teknik direktör İsmail Kartal'a göreviyle veda etti. Paylaşılan mesajda 62 yaşındaki teknik adama teşekkür edildi.

“HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ İSMAİL KARTAL”

F.Bahçe Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Her şey için teşekkürler İsmail Kartal. Sen renklerine ve geçmişine aitsin; Formasını gururla giydiğiniz ve onurla temsil ettiğiniz F.Bahçe ile yürüttüğünüz eşsiz mücadele, sizin ve size inanan milyonlarca sarı-lacivertli sevdalının hayallerinin gerçekleşeceğine olan inancımızdı. Ne siz bu kulübe inanmaktan vazgeçtiniz, ne de milyonlarca Fenerbahce taraftarı yanınızda olmaktan vazgeçti. Konumunuz, değerleriniz, aitliğiniz, saygınız ve bir F.Bahçe taraftarı olduğunuz için teşekkür ederiz. Çabalarınız için minnettarız. Güzel izler bıraktın ve her zaman iyi hatırlanacaksın. Bu toplum haklarımızı ihlal edenleri unutmayacak, onlara karşı mücadelemiz bitmeyecek! İlk gün söylediğiniz sözleri sonsuz bir güvenle bir kez daha haykırıyoruz: F.Bahçe bizimdir, F.Bahçe hepimizdir.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
F.Bahçe, Jose Mourinho'yu KAP'a bildirdi!F.Bahçe, Jose Mourinho'yu KAP'a bildirdi!
Jorge Jesus tarih yazıyor!  Bir kupayı daha kazandıJorge Jesus tarih yazıyor! Bir kupayı daha kazandı
Talisca'nın isminden bile bahsetti!  Futbol yıldızı şunları paylaşıyor: Talisca'nın isminden bile bahsetti! Futbol yıldızı şunları paylaşıyor: “Sonuna kadar…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir