Günlerdir bu vahşeti tüm Türkiye konuşuyor… Cenazeyi çıkardığı iddia edilen kıyma makinesi canlı getirildi! 'Demir kaşık da geri çağrıldı'

ATV'de yayınlanan Müge Anlı e Tatlı Sert programında günlerdir gündem olan kıyma makinesi cinayetini tüm Türkiye konuşuyor. Evlenmeden birlikte yaşadığı Güllü'nün evden kaçtığını söyleyen Mehmet'in programa katılması üzerine tüyler ürpertici iddialar ortaya çıktı.

Cesedi et makinesine aldılar

Güllü Çolak bulundu ancak daha sonra yayına katılan akrabası Ahmet, cinayet işlediklerini iddia etti. Güllü ve annesinin yıllar önce bir adamı öldürüp cesedini kıyma makinesinden çıkardıklarını söyleyen akrabanın bu açıklaması tüyler ürpertti.

makine 1

İddiaya göre aile, cinayetin ardından araçtaki salçayı çıkarıp dışarıda sattıktan sonra aracı çöpe attı. Değeri 10 bin TL gibi yüksek olan otomobil, satın alan kişinin ifadesine göre 500 TL'ye satıldı.

'METAL KAŞIĞI BULGUR YEŞİLİ KADAR PAYLAŞIN'

Güllü bu iddiayı yalanlasa da alıcı, bu arabayı Güllü'nün kardeşinden aldığını iddia etti. Anlı, makineye düşen metal kaşığın da iddiaya göre bulgur tanesi büyüklüğünde parçalandığını söyledi.

makine 2

Herkesin merak ettiği o makine bugün devreye alındı. Programdaki o anlar kısa sürede gündem oldu.

makine 3

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Canlı yayında olduğunu unuttu!  ağzından kaçırdıCanlı yayında olduğunu unuttu! ağzından kaçırdı
Kızı Duru güzelliğine hayran kaldı!  Kızı Duru güzelliğine hayran kaldı! “Aynı anne”
'Birazdan gelir' dedi ama... Yalnız kaldı'Birazdan gelir' dedi ama… Yalnız kaldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir