Eşini aldattığına dair söylentiler çıktı… Nihat Doğan ani boşanmanın ardından ilk kez konuştu! Pınar Kerimoğlu “kanıt” istedi! tesadüfi kelimeler

Nihat Doğan ve İranlı hayranı Arzu Doğan (Arezoo Gharlar), Ağustos 2022'de sessizce evlendi.

Arzu Doğan-Nihat Doğan çiftinin 2023 yılında Badıkan adını verdikleri bir oğulları oldu. Ancak geçtiğimiz aylarda ünlü çiftin acı haberi geldi ve ani boşanma kararları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Nihat Doğan'ın boşanma nedeni olarak eşini aldattığı iddia edildi. Ani boşanmanın ardından ilk kez konuşan ünlü isim, ünlü modacı Pınar Kerimoğlu'nun programında yaptığı itiraflarla gündem oldu.

hiçbir şey 0

'BENİM EŞSİZ SÖZLERİM VAR'

Kerimoğlu boşanmanın ardındaki aldatma iddialarını sordu. Doğan ise;
'Böyle bir şey yok. Tamamen iftira. Bunu söyleyen kişi oğlumun annesidir. Bunu başka biri söyleseydi, çocuğumun annesi olmadığı için tanınmayacak birçok sözüm olurdu. Şimdi şunu söyleyeyim, burada yalan yok. Hayatıma birçok kadın girdi ve gitti. Herkes benden bir şeyler alıp gitti. Ama bana bir oğul verdi. Sonsuz kredim var.

Sıradan bir çocuk olmasaydı bunu söylediğini anlayabilirdim ama artık bir çocuk var. Bu sözler bana bencilce geliyor. Bu yüzden cevap vermek istemedim.” dedi.

hiçbir şey 1

Bu sözlerin ardından Pınar Kerimoğlu, “Hiçbir delil yok değil mi?” dedi. “Olsaydı yine de teslim eder miydi?” diye sordu. Doğan, “Vallahi mahkemeye gittik ve hanımefendi fazla soru sormadı” şeklinde yanıt verdi.

hiçbir şey 2

“İYİ BİR KOCA OLAMADIM”

Bu ayrılık süreciyle ilgili “belki de başarısız oldum” diyen Nihat Doğan, şunları söyledi: “İyi bir koca olamadım, iyi bir sevgili olabilirim ama iyi bir baba, iyi bir koca olamadım, iyi bir eş olamadım. 'Evlilik bana göre değil, aslanı evcilleştiremezsin' dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yerinde gördüklerine isyan etti.Yerinde gördüklerine isyan etti.
Anadolu'yu yiyen kadın olarak anılıyor!  İtiraflarıyla gündem oldu!  Anadolu'yu yiyen kadın olarak anılıyor! İtiraflarıyla gündem oldu! “Reklam arasında düşük yaptım”
Yurt dışından dönmüştü... Müjdeyi verdi!  Ekranlara geri dönüyoruzYurt dışından dönmüştü… Müjdeyi verdi! Ekranlara geri dönüyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir