Değişimiyle günün sırası buydu! Pop yıldızı Bayhan dünya listelerinde zirveye yerleşti

Popstar yarışmasıyla adından söz ettiren Bayhan Gürhan, son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Tarzını değiştirerek bıyık bırakan Bayhan, “Fly Me to the Moon” performansıyla ses getirdi. Ünlü şarkıcı bu kez yeni albümüyle dikkatleri üzerine çekti.

ZİRVEYE ULAŞTI

Spotify'ın Top 50 Dünya Viral Listesi'nde 1 numaraya yükselen Bayhan, uzun süre sonra Dünya Viral Listesi'nde zirveye çıkan ilk Türk sanatçı oldu.

BAYHAN 3

Bayhan'ın şut vuruşu sosyal medyada heyecan yarattı. Ünlü isme “Tebrikler”, “Yakıştı sana”, “Başka şarkı dinleyemem”, “O halde yine 105 Bayhan'ı yazarım” gibi sözler sarf etti. '3181'e göndereceğim' gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sertab Erener 21 yıl sonra Eurovision sahnesinde!  ‘Everyway That I Can’ şarkısıyla yine her şeyi mahvettiSertab Erener 21 yıl sonra Eurovision sahnesinde! ‘Everyway That I Can’ şarkısıyla yine her şeyi mahvetti
Bu görüntüler sosyal medyayı salladı!  Bizans askeri üniformasıyla... Bu görüntüler sosyal medyayı salladı! Bizans askeri üniformasıyla…
Hayatta kalanın adı Sema!  Sözleri çok konuşuldu: "Giyinirken..."Hayatta kalanın adı Sema! Onun şu sözleri çok şey ifade etti: “Kıyafetlerini giydiğinde…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir