Canlı yayında duyurdu ve hayranlarını heyecanlandırdı! Erden TimurGalatasaray'dan dönüş sinyali

Geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında Galatasaray'daki görevinden istifa ettiğini açıklayan Erden Timur, CNBC-e'de katıldığı bir programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“YAPACAK ÇOK ŞEYİMİZ VAR”

Timur, “Galatasaray'da çok eğlendik ama bu hep böyleydi. Ben yöneticilik yapmadan önce de bu böyle devam edecek zaten, bununla ilgili de elimden geleni yapacağım. Galatasaray'ın yurt dışında halka arzı üzerinde çalışıyoruz.” “Yeni projeler üzerinde çalışıyoruz. Bunları konuşmaya başlayacağız. Uzakta olduğumuz için yapacak çok şeyimiz var. Bu sefer onlara odaklanacağız.” dedi.

DÖNÜŞ SİNYALİ

66680992ac47e4fb8308744b

Görevini tamamladıktan sonra gelecekte Galatasaray'a dönüp dönmeyeceği sorusunu yanıtlayan Erden Timur, “Konu bir şekilde Galatasaray'a kadar ulaşıyor. Hayatın en güzel günleri, ben onları böyle tanımlarım. Milyonlarca insan olmak ister.” Senin ayakkabında her an minnettar olunacak bir şeydir.” “Onu her zaman güzel şeylerle hatırlıyorum. Zorlukları vardı ama muhteşem bir zamandı. Gelecekte herkesin kalbinde her zaman açık bir kapı vardır.” dedi.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Zaniolo paylaşılamaz!  Şimdi sıradayımZaniolo paylaşılamaz! Şimdi sıradayım
İnternetin Sultanları Milletler Ligi'nin 3. haftasında sahaya çıkacakİnternetin Sultanları Milletler Ligi'nin 3. haftasında sahaya çıkacak
Arda Turan, Galatasaray'ın yıldızına kafayı taktı!Arda Turan, Galatasaray'ın yıldızına kafayı taktı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir