Behzat Ç'nin genç oyuncusu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti. – Son Dakika Hayat Haberleri

Umudun Kıyısında, Ankara Dedektifi, Sosyete ve Kasaba Doktoru Behzat Ç gibi dizilerde rol alan ve 2 yıl önce kanser teşhisi konulan Gülşah Çomoğlu'ndan acı haber geldi.

YARIN DEFİN EDİLECEK

Pera adında bir kızı olan Çomoğlu, bugün hayatını kaybetti. Eşiyle ilgili acı haberi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Gökhan Günal “Hayatımın neşesi, güzel kızımın annesi sevgili eşimi ne yazık ki kaybettik. Cenazesi yarın öğle namazına müteakip Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi'nden kaldırılarak mezarlığa defnedilecektir. Kanlıca mezarlığı.” dedi.

CEREN KARAKOÇ: BENİ BİTİRDİN

Kızılcık Şerbeti'nin başrol oyuncularından Ceren Karakoç Yalazoğlu, arkadaşının ardından mesajı paylaştı. “Ah Gülşah güzel dostum. İşimi bitirdin. Gittiğin yer sana zarar vermesin.” Notu düşürdü.

GÜLŞAH ÇOMOĞLU KİMDİR?

Gülşah Çomoğlu, 30 Mayıs 1986'da Ankara'da doğdu. Bilkent Üniversitesi Konservatuar Bölümü mezunu olan Çomoğlu, İki Usta Nesil, Truva Kadınları, Kafatası, Yeşil Kuş, Tanrı, Hürrem Sultan, Cam Yürek, Venedik Taciri adlı tiyatro oyunlarında rol aldı.

Oyuncu Unutma Beni dizisinde Asuman karakterini, Kasaba Doktoru'nda ise Bahar rolünü canlandırmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir