Bahar Candan'la kavga etti! Seçil Erzan ve Dilan Polat hücre arkadaşı oldular… “Birbirleriyle konuşmuyorlar”

Seçil Erzan ve Bahar Candan, Silivri'deki Marmara Cezaevi'nde aynı koğuştaydı. İddiaya göre Bahar Candan'ın Seçil Erzan'a söylediği sözler departmanda kaosa neden oldu. Birbirine kapılan iki kişi revir oldu.

Kavganın ardından Seçil Erzan başka bir bölüme götürüldü ve Erzan'ın kalacağı isim Dilan Polat oldu.

İLETİŞİMLERİ YOK

Gelişmeleri sosyal medyadan duyuran Emrullah Erdinç, şunları söyledi: “Koğuş arkadaşı Bahar Candan ile yaşadığı tartışma nedeniyle bir süre tek koğuşta kalan Seçil Erzan ve kız kardeşleri Sıla Doğu'nun serbest bırakılmasının ardından yalnız kalan Dilan Polat ve Nilgün Yılmaz aynı koğuşa götürüldü ama ikisi koğuşta birbirleriyle pek konuşmuyorlar.” “Dilan Polat tüm gününü avukatıyla görüşme odasında konuşarak geçirdiği için Seçil Erzan da gününün çoğunu yargılandığı dolandırıcılık davasına ait belgeleri okuyarak geçiriyor.”

WW

BİRLİKTE OLMAK İSTEMEDİLER

Erdinç şöyle devam ediyor: “Avukatları aracılığıyla tecritte kalmamaları yönünde verdikleri dilekçeyle her iki kişi de aynı hücreye götürüldü. Ancak dilekçede birlikte olmayı istemediler. Cezaevi idaresi bu nedenle kalan iki mahkumu da hücreye koydu. aynı departmanda, kendi inisiyatifleriyle.”

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Gecenin en cesuru!  Sanki üstü yokmuş gibiydiGecenin en cesuru! Sanki üstü yokmuş gibiydi
O olarak seçildi 2024 yılının “dünyanın en güzel kadını” seçildi! Yorumlar uzun sürmedi
Bir döneme damga vuran güzel model, yıllar sonra podyuma çıktı!Bir döneme damga vuran güzel model, yıllar sonra podyuma çıktı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir