Ayşe Sıla, kendisini kurtaran sosyal medya yıldızı Gökhan Aslan'la buluştu – Son Dakika Türkiye Haberleri

Kendisini botla kurtaran sosyal medya yıldızı Gökhan Aslan, bindiği şişme oyuncağın rüzgarın etkisiyle Burdur'un Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü'ne sürüklenmesi sonucu mahsur kalan Ayşe Sıla Güçer (12) ile karşılaştı.

Denizli'den ailesiyle birlikte günübirlik Salda Doğanbaba Gölü Halk Plajı'na gelen Ayşe Sıla Güçer, 18 Haziran günü saat 18.30 sıralarında şişme deniz oyuncağıyla suya girdi. Güçlüer bir süre sonra ortadan kayboldu. Kızlarının seyahat ettiği şişme oyuncağın rüzgar nedeniyle dışarıya sürüklendiğini fark eden aile, durumu jandarma, sağlık ve cankurtaran ekiplerine bildirdi.

Sahilde kısa süreli panik yaşanırken, kaza anında Salda Gölü'nde bulunan sosyal medya yıldızı Gökhan Aslan ve beraberindeki cankurtaran, lastik botla göle doğru yola çıktı. Aslan, Ayşe Sıla Güçer'in bulunduğu yere kürek çekerek çocuğu cankurtaranla birlikte tekneye getirdi. Tekneyle karaya çıkarılan Ayşe Sıla Güçer, yakınlarına teslim edildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalesiyle Yeşilova Devlet Hastanesi'ne kaldırılan çocuğun durumunun iyi olduğu öğrenildi. Aile, Ayşe Sıla Güçer'i kurtardıktan sonra Gökhan Aslan ve cankurtaranlara teşekkür etti. Baba, boğulduğunu zanneden kızını yanında getiren cankurtaranla kucaklaştı.

KURTARMA Anı KAYDEDİLDİ

Ayşe Sıla Güçer'in kurtarılma anları da kameralara yansıdı. Görüntülerde, Gökhan Aslan'ın tekneyi çocuğa doğru kürek çektiği ve gölün ortasında sönen deniz oyuncağının yanında bitkin ve üşüyen Ayşe Sıla Güçer'in tekneye yüklenerek kıyıya getirildiği anlar kaydedildi.

'GÖZLERİMİN ÖNÜNE GELİYOR'

Sosyal medya yıldızı Gökhan Aslan, olayın ardından yaptığı paylaşımda yaşananları gözyaşları içinde anlattı. Gökhan Aslan, “Nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Böyle bir şeyle karşılaşacağımı düşünmemiştim. O kadar çok mesaj var ki kimseyi arayamıyorum. Arayan arayan oluyor. İnsanlara sesleniyorum” dedi. Bilmiyorum “Bilmiyorum, mesaj atıyorlar. Haberlere çıkıyorum. Çocuk geliyor aklıma. Burası bir kez daha fırtınaya kapılmış durumda. Can kaybedebilirdik ama o kadar çok ki.” “Allah'a şükür yaşadım, izlerken ağladınız, hala atlatamıyorum. Allah'a şükür çocuğu kurtardık.”

BUGÜN BİR ARADAYDILAR

Gökhan Aslan, Ayşe Sıla Güçer ile tanıştığı anları da sosyal medya hesabından paylaştı. Küçük kızla çekilen fotoğrafları, “Allah'ım Allah sana ömür versin, bizi buluşturan Allah'a şükürler olsun” notuyla paylaşan Aslan, küçük kıza sarıldığı ve ona sımsıkı sarıldığı anlara yer verdi. kendisi. videodaki kolları. (

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir