Astrolog Meral Güven'den Galatasaray şampiyonluğu sonrası ortalığı karıştıran açıklamalar! “Aman canım, daha kötü ol” Galatasaray

Astrolog Meral Güven'den Fenerbahçe taraftarına yönelik paylaşımlar geldi. Astrolog Meral Güven'in sarı-lacivertli takımın son güne kadar şampiyon olacağına dair açıklamaları okuyucuları hayrete düşürdü.

“OH CAMIMA DEĞSİN, BETER OLUN”

“Çok şükür Cenab-ı Hak senin arzularını senin mahsulünde bırakmış. Geçen sene ölen çocuğuma küfredip beni tehdit ediyordun. Adamın mahsulüne öyle bir heves yaşattılar ki. Ah canım, beter olsun.”

“Allah'a ortak koşmanın ne demek olduğunu gördün mü?”

Sözlerine ironik bir şekilde devam eden Meral Güven, “Allah'a ortak koşmanın ne demek olduğunu gördün mü? Rabbim, dualarımı kabul ettiğin için şükürler olsun.” Dedi.

“BENİ ALLAH GİBİ GÖRÜYORSUNUZ”

Ekran görüntüsü_4

Son olarak sözlerini tamamlayan Meral Güven, “Beni Allah olarak gördün, al bak ne olacak. Daha da beteri. Böyle yemin edemezsin, hevesini böyle terk ederler.”

“Sıra GALATASARAY'a gelecek”

fotoğraf çıkışı

“Ben sana gidip unvan al dedim mi? Allah'a ortak koşanlar hep eksiktir. Sıra Galatasaray'a da gelecek.”

“3 YILDIR HER ZAMAN İYİ İŞLER YAPTIM”

Ekran görüntüsü_6

“Şaka mı yapıyorsun? Üç yıldır hep doğru cevap verdim. Bir kez bile takdir edilmedim. Aptal mıyım? Küfür etmeden önce bunu düşünmeliydin. Trabzonsporlu taraftarlar bile bana heykel diktirdi. Allah ne yaparsa yapsın. söyle, olur bunu bir kenara yaz.”

Gerçek zamanlı puanlama

İŞTE O ANLAR

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir