Artık AKP yok, “Türkiye Cumhuriyeti” tabelası var – Son Dakika Türkiye, Cumhuriyet Ege Haberleri

Soma Belediye Başkanı Sercan Okur, seçim sürecinde belediyeye “Türkiye Cumhuriyeti” yazılı pankart asma sözünü tuttu. Okur, “Soma belediyesinde bir dönem kapandı, yeni bir dönem başladı. Bugünden itibaren siyaset bitti, hizmet dönemi başladı. Bunu tüm Somalıların bilmesini istiyorum” dedi.

Yayınlanma: 15.04.2024 – 16:09

Abo Ol

Google Haberleri

Manisa'da AKP'den CHP'ye geçen Soma belediyesine “Türkiye Cumhuriyeti” tabelası asıldı.

CHP'nin seçilen genel başkanı Sercan Okur, bugün belediye girişine “Türkiye Cumhuriyeti” yazılı pankartı asarak sözünü tuttuğunu söyledi. Bunun en sık gelen taleplerden biri olduğunu vurgulayan Okur, tüm Somalililerin belediye başkanı olacağını söyledi.

“SİYASET BİTTİ, HİZMET DÖNEMİ BAŞLADI”

Sercan Okur şunları söyledi:

“Seçim öncesi ve seçildikten sonra belediyemizde ve bana en sık gelen taleplerden biriydi. Evet belediye binamızın en üst katında 'TC Soma Belediyesi' yazıyor. “Türkiye Cumhuriyeti” ibaresi var ama girişte bu ibarenin herkes tarafından görülmesini istedik. Bu konuyla ilgili bir çalışma yapıldı, artık Somalı vatandaşlarımızı “Türkiye Cumhuriyeti Soma Belediyesi” tabelası karşılayacak. Elbette belediye olarak milli ve manevi değerlere verdiğimiz önemi gösteriyor. Siyasi, vatansever, vatandaşlık ayrımı yapmadan herkesi kucaklamaya devam edeceğiz. Soma Belediyesi'nde bir dönem kapandı, yeni bir dönem başladı. Siyasetin bittiğini, hizmet döneminin başladığını tüm Somalililerin bilmesini istiyor, Somalı hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir