Arda Güler'den babasından açıklama: “Neşemizi kendi içimizde yaşamayı seviyoruz” – Son Dakika Spor Haberleri

Real Madrid'de forma giydi ve Avrupa Şampiyonası'nın ilk maçında Gürcistan'ın kalesine muhteşem bir gol attı. Arda Gülerdünya futbol gündeminin bir numarası haline geldi.

Şampiyonluk tarihinin en genç futbolcusu Arda, Cristiano Ronaldo'ya ait olan “İlk maçında gol atan en genç futbolcu” rekorunu kırmayı başardı. Dünyanın önde gelen medya kuruluşları “Arda Güler için” dediTürk Messi“Bir benzetme yaptı.

ARDA İÇİN YORUMLAR

Dünyanın en ünlü medyası Arda hakkında şaşırtıcı manşetler attı. BBC, “'Türk Messi' Arda Güler Almanya'da sahneye çıktı ve Türkiye kazandı”, Guardian, “Güler Türkiye'nin Messi'si iddiasını sürdürdü ve ilk maçında Gürcistan'ı yerle bir etti”, Marca, “Türk azizi Arda Güler”, AS , “Arda Güler'den ustaca çalışma”, Bild, “Türkiye için muhteşem gol kutlaması. Arda Güler'in golü stadı havaya uçurdu” Bola'da “Arda, muhteşem golle Türkiye'nin kaderini belirledi” De Telegraaf, “Arda Güler'in Türkiye'si muhteşem bir golle kazandı hayalimdeki gol.”

ARDA GÜLER'İN BABASINDAN AÇIKLAMASI

Akşam'ın haberine göre, Gürcistan maçında yaşananların ardından gündeme gelen Arda Güler'in babası Ümit Güler açıklamalarda bulundu.

Oldukça mütevazı davranan baba Ümit Güler ise çok mutlu olduklarını ancak nazara inandıklarını belirterek, şunları söyledi: “Herkes gibi biz de çok gurur duyduk. Çok mutluyduk. Kazandığımız için mutluyduk. Biz nazara inanan insanlarız. Kendi içimizde biraz neşe yaşamayı severiz. Bunun doğru olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir