Arda Güler ile Montella'nın idmanda ilginç diyalogu! Elinden gömleği alıp kenara gönderdi… 2024 Avrupa Şampiyonası

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu son maçında 26 Haziran Çarşamba günü Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak olan milli futbol takımı, bugün akşam antrenmanıyla karşılaşmanın hazırlıklarına başladı.

SALONDA 11 OYUNCU OYUNCU BULUNDU

Teknik direktör Vincenzo Montella yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, dün saat 11.00'de Portekiz maçına başlayan oyuncular, salonda yenileme çalışması yaptı. İlk 15 dakikası basına açık olan antrenmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan diğer oyuncular, top yakalama ve pas çalışmalarıyla devam etti.

ARDA GÜLER VE ARASINDA İLGİNÇ DİYALOG

Arda Güler, Çek Cumhuriyeti maçı öncesi antrenmanda A takımla antrenmana çıkmak için forma giyerken, teknik direktör Montella da formayı Arda'nın elinden alıp ayırdığı görüldü. Arda o anların ardından büyük bir şok yaşadı ve sosyal ağları adeta yok oldu.

TFF'NİN AÇIKLAMASI

İşte TFF'den yapılan açıklama;

Milli takımımızın bu akşamki antrenmanında kameralardan yansıyan görüntülerin yorumlandığı bir video sosyal kanallarda yayınlandı.

Antrenman öncesi teknik heyetimiz ile oyuncumuz arasında milli futbolcumuz Arda Güler'in kasık ağrısı nedeniyle Çek Cumhuriyeti maçına en sağlıklı şekilde hazırlanabilmesi için bireysel antrenman yapması konusunda mutabakata varıldı.

Söz konusu videoda görülen çalışma Arda Güler için belirlenen kapsamda yer almamış olup, milli takım oyuncumuz daha sonra koruma amaçlı lineer çalışmaya yönlendirilmiştir.

Kalbi Türk milli takımı için atan sağduyulu vatandaşlarımızın bu tür içeriklere itibar etmemesi gerektiğini hatırlatmak isteriz.

İŞTE O ANLAR

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir