Aldığı penaltılar ve Aleyna ile yaşadığı tecrübelerle All Star'a damgasını vurdu! Yunus Emre Survivor'dan elendi: “Oy vermeseydi…”

Survivor All Star'da yarışmanın başından itibaren mücadelesi, cezaları ve Aleyna ile olan dostluğuyla adından söz ettiren Yunus Emre elendi.

Mücadelenin ilk turunda Yunus Emre, Nefise'ye 5-1 yenildi. Seda, Atakan'ı da 5-4 mağlup etti. Düellonun finalinde 5-3 mağlup olan Yunus Emre Özden müsabakaya veda etti.

“AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ TUTMAK LAZIM”

Yunus Emre Özden, elenmesinin ardından bir açıklama yaparak şunları söyledi: “Bu sezon oldu ve söylenecek son sözler şunlar; zor bir hayat yaşadım. 30 yaşında olmak benim için kolay olmadı ve dünya bir dünya. Aileniz size bir şeyler verirken, bu çamur sıçraması devam ediyor.” “Aslında büyüdüğünü söyleyebiliriz” dedi.

hjg

Duygu dolu anlar yaşayan Yunus Emre, şunları söyledi: “Ağlamak üzereyim, kendimi zor tutuyorum ama bu konuşmayı yapmalıyım. İşte beni olduğum gibi kabul ettin ve hep kazanmaya çalıştın. Büyürken ben de 'Her şeyin bir bedeli vardır' sözünü hep duyardım. Evet, bir bedel ödedik ama bu sadece “Yarışmanın zorluğuydu. Beni kırmadan, beni ailenize kabul ettiniz. Beni bulunduğum yere getirdin ve beni dünyanın çamurundan temizledin. Her şey için teşekkürler.”

Ekran görüntüsü 2024-06-10 065921

BATUHAN isyan etti

Yunus Emre'nin elenmesinin ardından Batuhan isyan ederek, “Oy vermeseydi maçı kazanırdı. Beni kimse ikna edemez.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
“Davet edilmedik” dedi! Düğüne geldi mi?
Talebi “Silme” isteği büyük bir sorun haline geldi! Eşi mesajları gördü
Ünlü çift evlendi!  İşte ilk karelerÜnlü çift evlendi! İşte ilk kareler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir