Terör örgütünün sembolü Bozkurt selamına seslendiler! Almanların ardından Hollanda medyası da saldırıya geçti! Skandallar devam ediyor

MYNET DIŞ HABER Merih Demiral'in büyük ihtimalle 3 Temmuz saat 16.00'da UEFA tarafından cezalandırılacağını söyleyen Hollanda gazetesi NL TIMES, Bozkurt selamını “Türk aşırı sağ grubunun sembolü” olarak nitelendirdi. Dün Merih'e ceza verildiği haberini büyük bir heyecanla paylaştılar ancak TFF'nin yalanlamasına rağmen onu bir daha göremediler.

Ancak UEFA, internet sitesinde konuyla ilgili kısa bir açıklama yaparak sürecin değerlendirildiğini belirtti. Aynı gazete, Alman medyası BILD'i kaynak göstererek, dün de Merih Demiral'in 2 maç cezalı olduğunu okurlarına açıklayarak kafa karışıklığı yaratmaya çalıştı.

HOLLANDA MEDYASINDAN SKANDAL AÇIKLAMALAR! “TERÖR ÖRGÜTÜNÜN BELİRTİSİ”

NL TIMES, haberinde gri kurt sembolünün aşırı sağcı aşırı milliyetçi bir grup tarafından kullanıldığını belirtse de tepkilere yol açan esas olarak kullanılan ifadeler oldu.

Hollandalı internet sitesi NL TIMES, Bozkurt sembolünün Ermeni ve Rumlara yönelik saldırılarla bağlantılı bir terör örgütünün işareti olduğu yalanını paylaşarak, Türk taraftarları sinirlendirmek için dezenformasyona sonuna kadar başvurdu!

Türkiye

BOZKURT HAKKINDA NE DÜŞÜNDÜKLERİNİ SÖYLEDİLER!

Gri Kurt işaretinin terör örgütünün işareti olduğunu belirten NL TIMES, bu işaretin yabancı düşmanlığını tetiklediğini ve İslam dışındaki inançlara yönelik nefrete odaklandığını okuyucularıyla paylaştı.

Hatta davayı istediği gibi düzenlemek isteyen Hollandalılar bile Alman medyasıyla birlikte hareket etti!

AA-20240702-35037709-35037708-2024_AVRUPA_FUTBOL_SAMPIYONASI_AVUSTURYA_TURKIYE

Euro 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İspanyol basınında gündem: Arda gülüyor!  Turnuvadaki performansından dolayı büyük övgü: "Real Madrid gelecek sezon..."İspanyol basınında gündem: Arda gülüyor! Turnuvadaki performansıyla ilgili övgü dolu sözler: “Gelecek sezon Real Madrid'de…”
F.Bahçe Başkanı Ali Koç ifadeye çağrıldıF.Bahçe Başkanı Ali Koç ifadeye çağrıldı
    Avrupa güreş şampiyonu oldu ve bozkurt işareti yaptı. Avrupa güreş şampiyonu oldu ve bozkurt işareti yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir