Rıza Kocaoğlu'nun ablası da oyuncu! Popüler dizilerde yer aldı

Trap, Çukur, Kuzey Güney, İçerde ve Zeytin Ağaç gibi birçok başarılı projede yer alan Rıza Kocaoğlu, başarılı performansıyla dikkat çekiyor. Rıza Kocaoğlu'nun kız kardeşi de ünlü oldu ve şimdilerde Hazar Ergüçlü ve Yılmaz Erdoğan'la birlikte İnci Taneleri dizisinde rol alıyor.

Perşembe akşamlarına damga vuran İnci Taneleri yeni bölümünde Azem'in (Yılmaz Erdoğan) kızı Nehir ilk kez karşımıza çıkacak. Nehir tüm gizemiyle ortaya çıkarken diziye bir oyuncu daha katılacak.

KARDEŞİ O DİZİDE ÇALIŞTI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Gözde Kocaoğlu İnci Taneleri dizisinde rol alacak. Dizinin Nusret'i Rıza Kocaoğlu'nun da kız kardeşi olan Gözde Kocaoğlu, “İnci Taneleri” dizisinde “Meltem” rolünü canlandıracak.

KARDEŞ RIZA KOCAOĞLU

Ağabeyi gibi Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Gözde Kocaoğlu, oyunculuk kariyerine “Fatmagül'ün Suçu Nedir?” filmiyle başladı. Her şey diziyle başladı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aşk beyanı!  Aklına eski sevgilisi geldi.Aşk beyanı! Aklına eski sevgilisi geldi.
Doğmasına günler kala evlendi!  Kızını ilk kez paylaştıDoğmasına günler kala evlendi! Kızını ilk kez paylaştı
Hayatta kalan Yaman'ı utandıran cinsellik meselesi!  Ne diyeceğini bilmiyorduHayatta kalan Yaman'ı utandıran cinsellik meselesi! Ne diyeceğini bilmiyordu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir