Oyuncu Gonca Vuslateri anne oldu – Son Dakika Hayat Haberleri

Birkaç ay önce hamile olduğunu ve kız bebek beklediğini açıklayan Gonca Vuslateri, geçtiğimiz ay erkek arkadaşı Levent Bey ile evlendi.

Düğünde çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu, “Biz zaten evliydik. Oğlumuz için bunu resmileştirdik. Bu işi hayırlı bir şekilde yaptırdık.”

Daha önce kızına Asya adını vereceğini açıklayan Gonca Vuslateri'den müjdeli haber geldi. Başak Sayan, “Hoşgeldin küçük Asya… Ne kadar çok bekledik seni” sözleriyle sevgili arkadaşının anne olduğunu duyurdu.

“ALLAH ANAL BABALI BÜYÜTSÜN”

Ardından bir paylaşım daha yapan Başak Sayan, Gonca Vuslateri'ye “Umarım onu ​​anne ve babasıyla birlikte yetiştirir Allah” diye bağırdı.

“LEVENT BENİM SEKTÖRÜME ÇOK UZAK”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda NTV'de Ceyda Düvenci'nin sunduğu Bam Başka Sohbetler programına konuk olan Gonca Vuslateri, sevgilisi Levent Bey hakkında şunları söylemişti: “Levent memurdur, memleketten uzak bir yerdedir. Maden sektörü ve hayatım. Sektörden olmayan biriyle birlikte olmanın huzuru var. İşimin magazin tarafı var, o tarafı da provokatif. Evde ünlü değilim, evin farklı bir hayatı var. Ev içi tarafım pek bilinmiyor. “Erkek arkadaşımla hiçbir ortak noktamız yok” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir