İnci Taneleri'ne bomba bir isim daha! Kadrodaki yakışıklı oyuncu

Perşembe akşamlarına damga vuran İnci Taneleri dizisi her bölümüyle sosyal medyanın gündeminde. Karakterleri ve şarkıları büyük bir ilgiyle takip edilen diziye bomba bir isim daha katıldı.

İnci Taneleri dizisi, yıllar sonra ailesine kavuşan bir öğretmenin hikâyesini etkileyici bir şekilde anlatıyor. Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı ve başrolünü üstlendiği dizinin kadrosuna Sera Kutlubey Nehir karakteriyle katıldı.

kutlubey olacak

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yönetmenliğini Şenol Sönmez'in yaptığı dizinin kadrosuna Bora Cengiz'in de dahil olduğu iddia edildi.

bora

Yakışıklı Aktörle…

Son olarak Ömer dizisi ve Zaferin Rengi filmiyle seyirci karşısına çıkan Bora Cengiz, İnci Taneleri dizisinde Nehir'in hayatını değiştiren kız arkadaşını canlandıracak. Dizide Sera Kutlubey ve Bora Cengiz ortak olarak izleyici karşısına çıkacak.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cem Yılmaz'dan Hasan Can Kaya'ya mesaj!  Meslektaşına hakaret ettiCem Yılmaz'dan Hasan Can Kaya'ya mesaj! Meslektaşına hakaret etti
Aynanın karşısında poz verdi!  “Yunan heykeli gibi”Aynanın karşısında poz verdi! “Yunan heykeli gibi”
Aşka dair dedikodular günün gündemiydi!  Çok konuşulacak itirafAşka dair dedikodular günün gündemiydi! Çok konuşulacak itiraf

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir