“Herkes bana hayran…” sözleriyle günün gündemi! Mehmet Ali Erbil'in kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan oyuncu olmak istiyor

67 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan'a uzun süredir aşık. Aşkları tüm hızıyla devam eden ikiliden biri olan ünlü şovmen, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda evliliğe yeşil ışık yakmış ve evlenip çocuk sahibi olmak istediğini açıklamıştı.

Ünlü çift en son bir alışveriş merkezinde kameralara yakalandı. Gazetecilerin sorularını hızla yanıtlayan iki kişiden biri olan Ceylan, yaptığı açıklamalarla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Mehmet Ali Erbil, kız arkadaşından bir dergiye program yapması için teklif aldığını belirterek, şöyle konuştu: 'Enerjisi çok yüksek. Çekimlerime asistanım olarak geliyor ve herkesi gülmekten öldürüyor.' dedi.

AKTİVİTE İÇİN YEŞİL YOL

Gülseren Ceylan, “Herkes bana hayran kaldı” diyerek oyunculuk teklifleri almaya başladığını ve bu tekliflere olumlu bakmaya başladığını söyledi.

MEHMET ALİ ERBİL9

“Beni öpmene izin vermeyeceğim!”

Erbil, oyunculuğa yeşil ışık yakan kız arkadaşına, “Beni öpmene izin vermeyeceğim!” Diyerek bir sınır koydu.

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Mayo pozu olay yarattı!  Yorumlar yağdı...Mayo pozu olay yarattı! Yorumlar yağdı…
Van'da hareketli konser... "Ne kadar mutluyum Türk" Van'da olaylı konser… “Ne kadar mutluyum, Türküm” diyerek bitirdi ve ortalık karıştı!
Dilan Polat ve Engin Polat'a gerekli ceza belli oldu!  14 günlük ayrıntılı yasal süre Dilan Polat ve Engin Polat'a gerekli ceza belli oldu! 14 günlük ayrıntılı yasal süre

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir