Görüntüler tüyler ürpertti! Acımasızca işkence gördü ve öldürüldü: Cesedi sokak ortasında bu şekilde yakıldı!

Kaza, Perşembe akşamı başkent İslamabad'a 280 kilometre uzaklıkta bulunan popüler bir turizm merkezi olan Swat bölgesindeki Madyan kasabasında meydana geldi. Swat polisi yetkilileri, kimliği açıklanmayan adamın “Kuran'a hakaret ettiği” iddiasıyla suçlanan bir turist olduğunu söyledi. Adamın tam olarak ne yaptığı henüz bilinmiyor.

BİR POLİS MEMURU DEDİ

İsminin açıklanmaması kaydıyla Al Jazeera'ye konuşan bir polis yetkilisi, “Polis ekibimiz adamı tutuklayıp karakola götürmek için Madyan ana pazarına ulaştı ancak kalabalık onun teslim edilmesini talep etti” dedi.

33

İSTASYONDAN ÇIKARILDI VE İŞKENCEDEN ÖLDÜRÜLDÜ

Yetkililer, adamın polis tarafından tutulduğu Midyan karakolu önünde toplanan yüzlerce kişiden oluşan büyük bir grup tarafından karakoldan çıkarıldığını söyledi.

Polis kaynağı ayrıca adamın öldürülmeden önce acımasızca işkence gördüğünü de sözlerine ekledi.

32

GÖRÜNTÜLER DONUYOR

Sosyal medyada dolaşan videolarda, yanan bir cesedin etrafını saran ve dini sloganlar atan büyük bir kalabalık görülüyor.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İstanbul'da çekilen diziye girip emekli polis Avşin Altuntaş'ı öldürdüler!  Hepsi yakalandıİstanbul'da çekilen diziye girip emekli polis Avşin Altuntaş'ı öldürdüler! Hepsi yakalandı
İsrail'in yeni İsrail'in yeni “saldırı planı” onaylandı! BM'den olağanüstü açıklama: “Dünya bunu kaldıramaz”
Küçükçekmece'de hareketli anlar!  Denizdeyken epilepsi krizi geçirdiğinde...Küçükçekmece'de hareketli anlar! Denizdeyken epilepsi krizi geçirdiğinde…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir