Dedi ki: “Dövülerek öldürüldüm”… Mika Raun, saldırının nedenini gözyaşları içinde anlattı! “Kameralardan görüntüler var”

Estetik ve sosyal medya paylaşımlarıyla her zaman derginin gündeminde yer alan Mika Raun, son paylaşımıyla herkesi korkuttu. Kanlar içinde video çeken Mika, saldırıya uğradığını söyledi.

GEÇİRDİĞİ SALDIRIYI BANA ANLATTI

“Bana ve erkek arkadaşıma kelimenin tam anlamıyla saldırdılar… Kelimenin tam anlamıyla öldüresiye dövüldüm… Annesi ve kız kardeşi yanımızdayken bile onu defalarca dövdüler.” Mika Raun yaşadığı kazanın tüm detaylarını anlattı.

Instagram'da video çeken Mika Raun, şunları söyledi: 'Ben o açıklamayı yapmak bile istemiyorum. Artık markete bile gidebileceğimi sanmıyorum. Akşam Batu, ben, annesi ve kız kardeşiyle birlikte pazara gittik. Karşı taraftan birinin fotoğrafımızı çektiğini öğrendik. Batu ve kız kardeşi adamla konuşmaya gider. Adam fotoğrafı çekmesine rağmen kendisinin çekmediğini söyler ve Batu polisi arar.

Mika 2

GÖZYAŞLARINI TUTULAMADI

Adamın etrafındaki erkekler ve kadınlar onu sürekli tehdit ediyordu. Adam fotoğraf çekmediğini söyleyince kamera kayıtları var dedim ve adam çektiği fotoğrafları silmeye başladı. “Birden yere düştüm ve 7-8 kişinin saldırısına uğradım” dedi. Mika Raun bu olayı anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Mika 4

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özel hayatını anlattı!  Özel hayatını anlattı! “Kimse kaldıramadı”
Rap şarkılarını eleştirdi... Tepki anında geldi!  Rap şarkılarını eleştirdi… Tepki anında geldi! “Bu sığ bölgede arama yaptığından emindik”
Kuzeni köpek saldırısında öldü!Kuzeni köpek saldırısında öldü!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir