Dağıstan'da güvenlik güçleri ile silahlı kişiler arasında yeniden çatışma çıktı

Rusya Özerk Cumhuriyeti Dağıstan'da 23 Haziran'da bir sinagog, iki kilise ve bir polis kontrol noktasına düzenlenen eş zamanlı terör saldırılarıyla ilgili soruşturmalar devam ederken, akşam saatlerinde Üniversite Meydanı'nda güvenlik güçleri ile silahlı kişiler arasında yeni bir çatışma çıktı.

Çok sayıda polis ve sivil hayatını kaybetti

Bölge yönetimi, çatışmaların ardından bölge sakinlerini dışarı çıkmamaları konusunda uyararak şunları söyledi: “Kentte bir kez daha huzursuzluk yaşandı. Dışarı çıkmamanızı rica ediyoruz. “Lütfen dikkatli olun” dedi. Saldırıda ölü veya yaralılara ilişkin henüz bir bilgi açıklanmazken, yerel kaynaklar çatışmanın çıktığı bölgenin tecrit altında olduğunu söyledi. Dağıstan'da 23 Haziran'da gerçekleştirilen terör saldırılarında 16'sı polis, 5'i sivil olmak üzere toplam 21 kişi hayatını kaybetti. (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kadıköy'deki restoranın asma tavanı çöktüKadıköy'deki restoranın asma tavanı çöktü
Kulisleri hareketlendiren toplantı!  İmamoğlu'nun suçlamaları gündem oldu!  Açıklamalar ardı ardına geldiKulisleri hareketlendiren toplantı! İmamoğlu'nun suçlamaları gündem oldu! Açıklamalar ardı ardına geldi
Dicle Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Memet Atalay: Dicle Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Memet Atalay: “Yangının elektrikten çıkmadığı belge ve görüntülerle kanıtlandı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir