Buca'da Görkem Duman dönemi başladı – GÜNDEM

Eski belediye başkanı Erhan Kılıç'ın yerine göreve gelen Görkem Duman, belediye binası önüne çıkarak Buca halkına seslendi. Kendisine oy veren veya vermeyen tüm Bucalılara hizmet etmek için çalışacağının sözünü veren Duman, konuşmasının ardından barış güvercinleri uçurdu.

Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, etkinliğin açılışını törenle yaptı. Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen çelenk koyma töreninin ardından Görkem Duman, belediyenin ana hizmet binasına giderek, Belediye Başkanı Erhan Kılıç'ın görevlerini devraldı.

Bucalılardan büyük ilgi

Teslimata ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Buca İlçe Başkanı Çağdaş Kaya, eski CHP milletvekilleri Tacettin Bayır, Kamil Okyay Sındır, Tacettin Bayır, Musa Çam, Buca Belediyesi eski belediye başkanı Erhan Kılıç ve milletvekili Ertan Erdek de katıldı. Buca'nın eski belediye başkanları. Bucalıların büyük ilgisini çeken tören. Törende eski Milletvekili Tacettin Bayır, Cumhurbaşkanı Görkem Duman'ın parti rozetini çıkararak Türk bayrağını taktı.

Başkan Duman; “Şimdi Buca'ya hizmet zamanı”

Belediye Başkanı Görkem Duman burada yaptığı konuşmada, “Şimdi Buca'ya hizmet zamanıdır” diyerek, “Bu bir aktarma oldu. Bugün hepinizin huzurunda göreve başlıyorum. Bugün bizim için çok anlamlı. Hizmet etme fırsatı” dedi. Sokaklarda büyüdüğüm güzel Buca'yı ilk olarak partimizin büyüklerine verdik.” “Sonra da Buca halkının teveccühüyle seçildik. Şimdi sıra Buca'ya hizmet etme zamanıdır” dedi.

Bütün Buca halkının başkanı olacağım

Herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışıyla hizmet vereceğini belirten Başkan Duman, şöyle konuştu: “Dün tescil belgemizi aldık ve bugün devir teslim işlemini tamamladık. Artık Buca'ya hizmet etme zamanı. Üye kimliğimizi bırakalım. Arka planda siyasi parti var. Bana oy verseler de vermeseler de, tüm Bucalıların belediye başkanı olacağım.”

Bütün başkanlara teşekkür ediyorum

Belediye Başkanı Görkem Duman, sözlerini şöyle tamamladı: “Güzel Buca'mız için bugüne kadar taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun. “Başkanımız Erhan Kılıç'a, Başkanımız Erten Erdek'e ve tüm eski başkanlarımıza Buca'ya yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir