Bodrum'daki yüksek fiyatlar ünlü isimleri de etkiledi… Konserler ardı ardına iptal edildi! Sadece 8 bilet satıldı

Dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından Bodrum'da yaz sezonunun başlamasıyla birlikte maliyet de fark edilmeye başlandı. Bodrum'da yüksek fiyat haberleri ilçenin her iki gelir kaynağını da vurdu.

Gazeteci Müge Dağstanlı'nın haberine göre; Biletlerin satılmaması nedeniyle bazı konserler iptal edildi. 500 kişi kapasiteli gece kulüpleri bile müşteri azlığından dolayı kapanmaya başladı.

BİLETLER SATILMADI

Dağıstan; geçtiğimiz günlerde 13.000 kişilik Teatro Antico'da konser vereceği açıklanan 4 pop şarkıcısının bilet satış rakamlarını açıkladı. Açıklanan verilere göre konserlerden biri 8, diğeri 12, diğer ikisi ise 10'ar bilet sattı.

konser

Organizatörler bu durumda “yüksek fiyatlar turistleri uzaklaştırdı. Bodrum diğer mevsimlere göre boştur. “Kulüpler de kanıyor” diyor.

'MÜŞTERİ YOK'

Bodrum merkezde 450 kişi kapasiteli gece kulübünün de geçen hafta başında “müşteri gelmemesi” nedeniyle kapandığı belirtildi. Bazı lüks oteller de personel çıkarmaya başladı.

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Rapçi Sansar Salvo tutuklandı!Rapçi Sansar Salvo tutuklandı!
Aradığı aşkı buldu!  Yeni sevgilisiyle görüntülendi Aradığı aşkı buldu! Yeni sevgilisiyle görüntülendi
Program yarıda kesildi ve yayından kaldırıldı!  İzleyenler neye uğradığını şaşırdı... Program yarıda kesildi ve yayından kaldırıldı! İzleyenler neye uğradığını şaşırdı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir