Vesen Yalıları, örnek daire konusunda sektörde farklılık yarattı

0

Sektörde bir klasik haline gelen satış ofisinde tasarladığı muadil model daire anlayışını değiştirmiş, royal blokta ve lokasyonunda yer alan gerçek yalı dairesi ile alıcıların beğenisini kazanmıştır.

Vesen Konakları, sunduğu “ayrıcalıklı yeni nesil görkemli yaşam”ın yanı sıra iç mimari detaylarıyla da farkını ortaya koyuyor.

İç mimaride yaşam kavramını farklı bir boyuta taşıyan saray dairelerini, üstün yaşam konforunu ve kusursuz estetiği yakalamak için lüks rezidans ve otel tecrübesine sahip ünlü mimarlar titizlikle çalıştılar.

Ferah, verimli, yenilikçi, fonksiyonel, şık ve akıllı evler böyle doğuyor. Üstün kalite ve zamansız bir tasarım anlayışıyla hazırlanan villanın örnek dairesi her türlü ihtiyaca ve yaşam tarzına uygun olarak tasarlanmıştır.

TR. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın bir kuruluşu olan İller Bankası güvencesiyle Yes Vesen’in yatırımlarıyla inşa edilen Mercan Tuzla Vesen Konakları’ndaki tüm görkemli daireler 3.5+1, 4.5+1 ve 5.5+1 projelendirildi. denize hakim bir konumda.

Tuzla Mercan’da 40.795 metrekare alana yayılan projede tamamı lüks donanımlı 158 adet görkemli daire bulunuyor.

Mercan Tuzla Vesen Konakları, denizden ulaşım ayrıcalığı, yeşilliklerle iç içe konumu ve denize tek adımda ulaşma imkanı ile İstanbul’da eşsiz bir yaşam fırsatı sunuyor.

Vesen Konakları örnek daireler açısından sektörde fark yarattı - 2

“ÖRNEK YALI DAİREMİZİ TAMAMLADIK”

Vesen Yapı Divan Başkanı Muhittin Palazoğlu; “Tuzla’nın en değerli ve nezih yerleşim bölgelerinden biri olan Mercan’da inşaa ettiğimiz Vesen Konakları projemizde inşaat faaliyetlerimiz programımıza uygun olarak ilerliyor.

Saray dairelerinin yaklaşık inşaatı yüzde 90’a ulaştı.

Tüm kaliteli malzeme ve modern mimari tasarımı gerçek blokta sergileyebilmeniz için örnek Yalı dairemizi tamamladık.

Mavi ve yeşilin bütünleştiği konsepti ve mimarisiyle bölgesinde örnek teşkil edecek nitelikli bir projeye imza atıyoruz. Vesen Konakları ile bölgeye katma değer sağlamanın yanı sıra sakinlerine keyifli bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım fırsatı da sunuyoruz” dedi.

ANADOLU BÖLÜMÜNÜN İLK VE TEK MARE ZERO PROJESİ

İstanbul’da denize sıfır konumu ile ayrıcalıklı ve görkemli bir yaşam sunan Mercan Tuzla Vesen Konakları’nın teslim tarihi Mart 2024.

Geniş kullanım alanlarına sahip yüksek tavanlı daireler, geniş balkonlar, özel teras ve bahçeler, geniş yeşil alanlar, zengin sosyal donatılar, akıllı ev sistemleri gibi detayların yer aldığı projede 3.5+1’den 5.5+1’e kadar farklı seçenekler mevcut. Farklı tiplerde görkemli daireler var. Yatay bir düzlemde tasarlanan proje blokları zemin kat + 3 kattan oluşmaktadır. Daireler deniz ve doğa manzaralı konumlanmıştır.

İnsan ve çevre odaklı yatay mimarisiyle bölgeye modern bir çizgi katan Mercan Tuzla Vesen konakları, bir yanda sahil diğer yanda yeşil alanlarla yatay bir düzlemde bütünleşiyor.

Dairelerin deniz ve doğa manzarasına sahip olduğu proje, deniz yolu ile ulaşım ayrıcalığı ile eşsiz bir kaliteye ulaşıyor.

Marmaray ve E5 otoyoluna 5 dakika, TEM otoyoluna ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika mesafede olan Mercan Tuzla Vesen Konakları, bölgenin ticaret merkezlerine 5 kilometre, hastane ve üniversitelere 10 kilometre uzaklıktadır.

TÜM YALI APARTMANLARI AKILLI EV SİSTEMİNE SAHİPTİR

Projede yer alan yapının tüm daireleri; Akıllı ev uygulamasına entegre kamera ve alarmlı aydınlatma, klima, ses ve görüntü otomasyonu ve güvenlik sistemi ile lüks ve konforu bir arada sunuyor.

NTV’yi sosyal medyada takip edin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.