TOKİ İstanbul, Ankara ve İzmir’de kura çekimi ne zaman? (TOKİ il il kura çekimi tarihleri) – Son Dakika Ekonomi Haberleri

0

TOKİ İstanbul, Ankara ve İzmir kura çekimi tarihleri, müracaat meydana getiren binlerce şahıs tarafınca sorgulanmaya devam ediyor. Peki, TOKİ İstanbul, Ankara ve İzmir’de toplumsal konut kuraları ne vakit çekilecek?

TOKİ KURALARINDA DÖRDÜNCÜ ETAP BAŞLIYOR

İlk Evim İlk İş Yerim projesinde ilk 3 etapta 62 bin 928 konutun kuraları çekilerek hak sahipleri belirlendi. TOKİ’nin toplumsal medya hesabından meydana getirilen duyuru sonrasında, 4. etap kura çekimi takvimi belli oldu.

4. etap toplumsal konut kura çekilişi 12-19 Aralık 2022 tarihleri içinde 7 ilde 15 bin 566 konut için gerçekleştirilecek.

TOKİ İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

TOKİ İlk Evim Toplumsal Konut Projesi kapsamında 250 bin konut için kura çekimi sürmeye devam ediyor. İstanbul Tuzla’da 20920, Silivri’de 200 ve Çatalca’da 540 konut için kura çekimi yapılacak. İstanbul’un yanı sıra Ankara ve İzmir’de yapılacak olan TOKİ kuraları içinde tarih araştırması sürmeye devam ediyor.

TOKİ İstanbul, Ankara ve İzmir kura çekimi tarihleri hemen hemen yayımlanmadı. Yayımlanır yayımlanmaz haberimizden takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.