Togg için ön siparişler Trumore uygulamasından verilecek

0

Togg akıllı aleti için ön siparişler Trumore platformu üstünden verilecek

Togg’dan meydana getirilen açıklamaya gore, “Bir otomobilden fazlası için” yola çıkan Togg, dijital platformu Trumore’un ilk temas noktası olan mobil uygulamasını kullanıma sundu.

Togg, mobil uygulaması Trumore ile fintek, insurtek, blokzinciri, IoT, suni zeka şeklinde yeni nesil teknolojilerle kişiselleştirilmiş, kullanıcı odaklı, akıllı ve empatik bir tecrübe yaşatmayı hedefliyor.

Kullanıcı deneyiminin merkezde yer almış olduğu “Trumore, Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more” başlıklarıyla kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve devamlı gelişen bir platform olarak Togg mobilite dünyasının yeniliklerini ve fırsatlarını kullanıcılarla bir araya getiriyor.

ŞİMDİLİK TÜRKİYE’DE KULLANIMA AÇIK

İlk etapta yalnız Türkiye’de kullanıma açık olacak platform, hizmete sunulmadan ilkin alanında uzman isimlerle paylaşılıp onların görüş ve önerileri doğrultusunda da geliştirildi.

YOLCULUK DENEYİMİNE ÖZEL DİJİTAL MAGNET

Platformu kullanmak için Togg akıllı aletine haiz olmak gerekmiyor, yalnız uygulamayı indirip kimlik (ID) oluşturmak gerekiyor. Platformu oluşturan ürünlerden Earn.more, kullanıcıya kazandıran hizmetleri kapsıyor, kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunan fintek çözümlerini içeriyor. Earn.more servisleri kapsamındaki e-cüzdan ile vasıta içi ödeme, mobil ödeme, dijital varlık cüzdanı oluşturmak mümkün oluyor.

Dijital varlık yönetimi altında da puan şeklinde çeşitli ödül programları, dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT’ler kullananların hizmetine sunuluyor. Bu, Earn.more’da kullanıcılar için dijital magnet kazanımı uygulaması bulunuyor. Kullanıcının oluşturduğu rotaya gore ve o zamanki seyahat şartlarına gore kişiye ve yolculuğa hususi oluşturulan bir dijital magnet. Go.more uygulamasının verileri ile dijital sanat eserlerinin suni zekâ algoritmasıyla bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan dijital emek harcamalar, kullanıcının varacağı noktaya hususi olduğu için klasik dekoratif magneti çağrıştıran fakat tamamen seyahat deneyimine hususi, suni zekayla oluşturulan bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

ROTA ÖNERİLERİ SUNUYOR, KARBON SALIMI HESAPLIYOR

Go.more, kullanıcıyı gezdiren, kişiselleştirilmiş rota önerilerinde bulunan lokasyon bazlı akıllı hizmetler sunuyor. Karma mobilite servisleri, şarj ağı, restoran, rezervasyon işlemleri şeklinde hizmetler kullananların mobilite deneyimini kesintisiz hale getiriyor. Uygulama içindeki tutum hesaplayıcı ile yol tutarı hesaplama, elektrik tüketimi hesaplama, karbon salımı hesaplama şeklinde servislerden yararlanmak mümkün oluyor.

Kullanıcıyı eğlendiren, gündelik yaşamı oyunlaştırma kanalıyla daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı yaşam hizmetleri Play.more’da içeriyor. Akıllı yaşam çözümleri, kullanım bazlı sigorta servisleri, vasıta içi ve mobil oyun uygulamaları, akıllı sıhhat uygulamaları Play.more servislerini oluşturuyor. USE CASE Mobility terimini evrensel bir dil olan sanatla da özetleyen Togg, “Dijital Art Mode” konseptinde duality dünyasındaki “İnsan-Teknoloji”, “Doğu-Batı”, “Akıl-Kalp”, “Birlik-Çokluk” ve “Bugün-Yarın” kavramlarını kullanıcıya deneyimletiyor.

Dünyanın önde gelen Türk dijital sanatçılarıyla çalışan Togg’un bu uygulamasıyla kullanıcılar, akıllı aygıt ekranında gördükleri dijital sanatları, isterlerse evlerindeki TV’lere ya da dijital ekranlarına yansıtabiliyor.

Scale.more da devamlı gelişen, iş birlikleriyle büyüyen ekosistem ile kesintisiz ve entegre kullanıcı deneyimi sunuyor. Togg şu ana kadar Ava Labs, Trendyol, Hopi, Plug and Play, THY, Shell, Paycell, Metaco, Migros, ETIYA, SMART IX, BlindLook ve Qualcomm ile iş birlikleri yapmış oldu.

YARIŞMA, KURA YA DA NFT İLE ÖN SİPARİŞ HAKKI

Tüm bu deneyimlerin yanı sıra Trumore platformu üstünden Togg akıllı aleti için ön sipariş vermek de mümkün olacak.

Kullanıcılar, Trumore platformu üstünden katılacakları bir yarışma ya da dilerlerse kura yöntemiyle Togg akıllı aletine ön sipariş verme hakkı elde edebilecek. Bununla birlikte Togg’un, Cumhuriyetin 100. yılına hususi olarak üreteceği ve açık artırma ile satışa sunmuş olacağı NFT koleksiyonu kapsamında da 2023 tane akıllı aygıt için ön siparişe katılma hakkı ve sıralama önceliği olacak.

“SİPARİŞLERİ ŞUBAT AYINDA AÇIYORUZ”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Togg Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, mobilite ekosistemini Trumore dijital platformuyla genişletip yaygınlaştırdıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Mobilite deneyimini tekrardan tanımlayarak kullanıcılara günlük yaşamlarını kolaylaştırıp keyifli hale getirecek akıllı yaşam çözümleri geliştiriyoruz. Bu çözümlerimizi Trumore dijital platformumuz üstünden kullanıcılarla buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Platformumuzu oluşturan Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more başlıklarında mobilite ekosisteminin sunmuş olduğu tüm fırsatları ikimiz de kullananların hizmetine sunuyoruz. Veriyi işleyip suni zekâ ile geliştirebilen platformumuz daha oldukca kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve devamlı gelişen bir dünya demek. Uygulamamız ile kullanıcılara kesintisiz bir tecrübe yaşatmayı hedefliyoruz. Hedefimize giden yolda şubat ayında da ön siparişleri açıp ilk çeyrek sonunda ilk akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız. Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak suretiyle 2023 süresince teslim edeceğiz. Trumore platformu üstünden de Togg akıllı aletine ön sipariş verme hakkı olacak.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.