THY’den deprem bölgesinden yapılacak uçuşlarda rezervasyon uyarısı – Son Dakika Türkiye Haberleri

0

THY’nin sosyal medya hesaplarından açıklanan bilgilerde, gönüllü arama kurtarma ekiplerinin nakli için deprem bölgesine seferler sonrası yapılan dönüş seferlerinin vatandaşların hizmetine açıldığı kaydedildi.

Duyuruda, bu seferleri kullanmak isteyenlerin mobil uygulama veya THY’nin internet sitesi üzerinden rezervasyon yaptırması gerektiği vurgulandı.

THY Basın Danışmanı Yahya Üstün, sosyal medya paylaşımında, deprem bölgesine insani yardım malzemeleri ve arama kurtarma ekiplerine ulaşmak için AFAD koordinasyonunda çalışmaların sürdüğünü belirterek, şu değerlendirmede bulundu:

“Şu ana kadar 80 sefer gerçekleştirdik. Bu kapsamda Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ noktalarının yanı sıra insani yardım uçaklarımızın Malatya, Adıyaman, Gaziantep ve Kahramanmaraş’a dönüş seferlerini de vatandaşlarımızın hizmetine açıyoruz. • İlgili uçuşlarda yolcuların düzenini sağlamak amacıyla, web sitemiz üzerinden yapılabilecek rezervasyon, mobil uygulamamız ve internet bağlantımız kullanılarak yapılabilmektedir.

Havalimanlarına rezervasyonsuz gelmemelisiniz. Malatya, Adıyaman, Gaziantep ve Kahramanmaraş’tan direkt uçuşlarımızı 13 Şubat’a kadar tek yön vergiler dahil 100 TL olarak belirliyoruz.

NTV’yi sosyal medyada takip edin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom