THY ve Emlak Konut’tan kampanya! 7500 lira taksitle ev sahibi olma imkanı

0

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın Cumhuriyet tarihinin en büyük konut hamlesi olan “İlk Evim İlk İş Yerim” ve “Yeni Evim” kampanyalarının ardından fırsatlarla dolu yeni bir kampanya İstanbul’daki evsizleri ev sahibi yapmak için hayata geçiriliyor.

Sektörlerinde Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Emlak Konut ve Türk Hava Yolları, İstanbul Yeni Havalimanı’na 10 dakika mesafedeki Arnavutköy’de 2.5 milyon metrekarelik alan üzerine İstanbul’daki evsizler için yeni bir proje inşa ediyor. .

İSTANBUL’DA İKAMET EDENLER İLK EVİNİ ALANLAR BAŞVURABİLİR

Sosyal konut projesi kapsamında sadece ilk evini alacak olan vatandaşlarımız kampanyaya başvurabilecek ve başvuru için sadece 1.000 TL ücret alınacaktır. Toplamda 13.000 adet bağımsız bölümden oluşan Yenişehir Evleri Arnavutköy Projesi, büyük şehir vizyonlu bir sosyal konut projesi kapsamında kura ile satışa sunuluyor. Başvurular 2 Haziran’a kadar www.emlakkont.com.tr adresinden yapılabilecek.

%20 Peşinat, 120 Ay Vade ve Avantajlı Ödeme Koşullarıyla Konut Sahibi Olma Fırsatı

İstanbul’da daha önce evi olmayan vatandaşlara, uygun fiyatlı uzun vadeli ödeme koşullarıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Katılım koşullarını sağlayan başvuru sahipleri, %20 peşinat, 120 ay vade ve 7.500 TL’den başlayan taksitlerle hak kazandıkları projeden ev sahibi olabilecekler. Ödemeler, Emlak Konut ödeme sistemi üzerinden Emlak Konut’a yapılacaktır. İstanbul’da ikamet şartı aranacak, aile birliği (eşleri) adına konutu bulunmamak, tapusu son yılda devredilmemiş olmak ve mücbir sebepler dışında beş yıl süreyle satış yapılmayacaktır.

19 MAYIS’TA GENÇLERE MÜJDE! GENÇLERE ÖZEL %20 TEKLİF

Bir önceki “İlk Ev İlk İş Yerim” projesinde olduğu gibi bu kampanyada da gençlere özel bir kontenjan ayrılmıştır. Projede toplam konut sayısının %5’i engelli vatandaşlarımıza, %5’i şehit ve gazi yakınlarına, %20’si gençlere tahsis edilecek. 18-30 yaş arasındaki gençlerin ev sahibi olabilmesi için herhangi bir gelir şartı aranmayacak.

DOĞAYA SAYGILI SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR YAŞAM

Projede; Az katlı ve yatay mimari anlayışıyla tasarlanan 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daire tipleri kura ile satışa çıkarılacak. proje; Her yaştan insanın faydalanabileceği bölge parkları ve yaşam alanları, meydanlar, aktivite alanları, dini tesisler, eğitim, sağlık, spor alanları, sosyal ve kültürel tesis alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları gibi günlük hayatın gereksinimlerini içerecektir.

Sıfır Atık altyapısı ile geri dönüşümü destekleyen uygulamalara sahip olan proje, ısı yalıtımı, gri su arıtma, güneş enerjisi sistemleri ile enerji verimliliğini ön planda tutan ve çevreci uygulamaları ile sürdürülebilir bir ömür sunan yeşil bir projedir.

İstanbul Havalimanı ve hayata geçirilecek diğer büyük projelerin merkezinde yer alan Yenişehir Evleri Arnavutköy, her detayın özenle düşünüldüğü ve yenilikçi uygulamaların yer aldığı bir proje olarak ilk ev sahiplerini bekliyor.

Yenişehir Evleri Arnavutköy’de çocuklarınız için her şey düşünüldü. Projede çocuklarınızın eğlenip sosyalleşebilecekleri oyun parkı ve iyi bir eğitim alabilecekleri eğitim kurumları yer alıyor. Hem çocuklarınız hem de kendiniz için güven ve ayrıcalıklarla dolu bir hayata başlayın. Yeni bir sayfa açmak ve yeniliklerle tanışmak için Yenişehir Evleri Arnavutköy Proje Çekilişi’ne başvurun.etiketler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom