QUA Granite ile Mehmet Ceylan Yapı rekor satışa imza attı – Son Dakika Ekonomi Haberleri

0

2022’yi iki yeni üretim hattını devreye almış olduğu fabrikasında 41 milyon metrekare üretim kapasitesine ulaşarak kapatan QUA Granite, 2023 yılına da iddialı yeni satış anlaşmalarıyla başladı. Türkiye’nin en büyük teknik granit üreticisi olan ve kuvvetli bayi ağıyla her bölgede müşterilerine kaliteli servis hizmeti sunan QUA Granite, Türkiye’nin en büyük dağıtım şirketi Mehmet Ceylan Yapı ile 1 milyar TL satış anlaşması yaparak mühim bir iş birliğine imza attı.  

Rekor satış sözleşmesi; QUA Granite Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ercan ve Mehmet Ceylan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ceylan’ın katılımıyla gerçekleşen imza töreninde resmiyete döküldü. 

Anlaşmayı değerlendiren QUA Granite Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ercan, “QUA Granite olarak en mühim iş ortaklarımızdan Mehmet Ceylan Yapı ile imzaladığımız satış anlaşması, başarı göstermiş projelere giden yolda 2023’ün ilk adımı. Rekor bir satışa imza attığımız bu antak kalma ile mevcud iş birliğimizi daha da güçlendirmekle beraber kapsamını da genişlettik. Her iki taraf için de hayırlı olmasını dilerim. QUA Granite olarak Türkiye genelinde bayi ağımızı genişleterek koşulsuz alan kişi memnuniyeti ilkemizi, bayilerimiz vasıtasıyla müşterilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi. 

QUA Granite’in Ege Bölge bayisi Mehmet Ceylan Yapı, İzmir’de 2.650 metrekare kapalı, 2.000 metre açık olmak suretiyle 4.650 metrekarelik mağazası ve Kemalpaşa’da 30 bin metrekarelik yığın sahası ile çalışmalarını gerçekleştiriyor. Mehmet Ceylan Yapı, QUA Granite’nin güzel duyu ve tasarımı bir araya getirmiş olduğu granit ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya devam edecek.


NTV’yi toplumsal medyadan takip edin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom