Ön Muhasebe Programı

Sizin neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz ve en iyi çözümlerle size yardımcı oluyoruz. Size özel olarak geliştirdiğimiz ön muhasebe programı özellikleri;

Fatura Yönetimi

 

 

Parapul ile vakit kaybetmeden ister masaüstü bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan faturalarınızı kesmeye başlayabilirsiniz.
Dilerseniz e-Fatura entegrasyonu ile elektronik fatura süreçlerinizi yönetebilirsiniz. 

Detaylı Bilgi

Cari Yönetimi

 

 

Parapul, Cari Yönetimi ile müşteri ve tedarikçi bilgilerini kolayca kaydedebilir, ödeme ve tahsilatları takip edebilir, borç/alacak bakiyelerini raporlayabilir ayrıca cari ekstre ile anlık olarak mutabakat yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Gelir – Gider Takibi

 

 

Parapul ile Gelir Gider Takibi ile işletmenizin nakit para giriş çıkışlarını takip edebilir, kasa / banka hareketlerini kolayca kontrol edebilir, çek / senet varlıklarınızı yönetebilirsiniz. Sair gider kalemleri oluşturabilir, personel harcamalarınızı takip edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Stok Yönetimi

 

 

Parapul ile anlık ürün girişi yapabilir, alış-satış fiyatlarını ve KDV miktarlarını belirleyebilir, mevcut stok miktarlarını kontrol edebilirsiniz. Alış/Satışlar sonrasında stoklarınız otomatik güncellenir ve giriş-çıkış hareketlerini kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Teklif Yönetimi

 

 

Teklif yönetimi özelliğiyle müşterileriniz için farklı teklifler oluşturabilirsiniz. Siparişleriniz için tek tıkla fatura hazırlayabilir ve zaman kaybetmeden faturanızı müşterinizle paylaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Raporlar

 

 

Online ön muhasebe raporlama programı ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ön muhasebe ve finans raporlarına kolayca ulaşabilirsiniz.
Gelir ve giderlerinizi detaylı bir şekilde anlık olarak görebilir, işletmenizin gidişatını analiz edebilir ve doğru yönlendirebilirsiniz.
Detaylı Bilgi

UYGULAMALAR

Ön Muhasebe Programı Ek Uygulamalar İle Güçlendirin. İşlerinizi Kolaylaştırmak Adına Ek Uygulamalar Sürekli Olarak Geliştireceğiz. Sizin de Talepleriniz Doğrultusunda Geliştirmelerimize Devam Edeceğiz.
Kooperatif & Birlik Yönetimi

 

 

Kooperatif, Birlik ve Dernekler için kullanıma hazır olan ek uygulamamız, Ortak, Üye Kaydı ve Takibi, Müstahsil, İcmal, Yönetim&Detim Kurulu gibi modüller içermektedir.

e-Dönüşüm

 

 

e-Dönüşüm çözümleri; e-Fatura, e-Arşiv, e-Müstahsil, e- Serbest Meslek Makbuzu gibi çözümler ParaPul’da çok kolay.

Banka Entegrasyonu

 

 

Tüm bankalardaki hesap hareketlerinizi tek bir ekranda görüntüleyin,
Tüm karmaşık banka giriş ekranı, şifre değiştirme zorunlulukları ve diğer yüklerden kurtulun, işinize odaklanın!

Chat Office

 

 

Takım arkadaşlarınızla mesaj, ses, resim veya dosya gibi içerikleri birbirinizle paylaşacabileceğiniz, ekip liderlerinin gruplar oluşturabileceği iletişim aracıdır.

ön muhasebe programı